DJI Action 2 z większą pamięcią – premiera odświeżonej wersji

Wreszcie przyszedł czas na kolejną premierę! Tym razem DJI zaskakuje nas odświeżoną wersją swojej znanej i lubianej kamery DJI Action 2. Wprowadza ona znaczące ulepszenie, które z pewnością przypadnie do gustu sporej grupie użytkowników. O czym mowa?

Kamera DJI Action 2 128GB leży na stole na dworze, obok stoi kawiarka.

Nowa generacja DJI Action 2 – większa pamięć, nowe akcesoria w zestawie

Najważniejszą nowością w zaktualizowanej wersji DJI Action 2 jest zwiększona pamięć wewnętrzna. Zamiast 32 GB, które mieliśmy do dyspozycji wcześniej, otrzymujemy tu aż 128 GB. Dzięki temu zyskujemy znacznie więcej miejsca na przechowywanie naszych nagrań!

Poszerzona pojemność to jednak nie wszystko. Nowa wersja DJI Action 2 wyróżnia się także zmodyfikowaną zawartością zestawu. Tym razem w opakowaniu znajdziemy nie tylko kamerę z niezbędnymi akcesoriami, ale też specjalnie zaprojektowaną obudowę ochronną oraz magnetyczną opaskę na głowę, która pozwoli uwolnić ręce i nagrywać oryginalne materiały wideo z niecodziennej perspektywy.

2 warianty zestawu do wyboru

Odświeżoną kamerę DJI Action 2 można kupić w 2 wariantach zestawu – podobnie jak jej poprzedniczkę. Dostępne opcje to:

  • DJI Action 2 Dual-Screen Combo (128GB) – zawiera kamerę, moduł z ekranem dotykowym, magnetyczną zawieszkę na szyję, magnetyczne mocowanie z adapterem, kabel zasilający, magnetyczną obudowę ochronną i magnetyczną opaskę na głowę.
  • DJI Action 2 Power Combo (128GB) – znajdziemy w nim kamerę, moduł z akumulatorem, magnetyczną zawieszkę na szyję, magnetyczne mocowanie z adapterem, kabel zasilający, magnetyczną obudowę ochronną i magnetyczną opaskę na głowę.

Który wariant bardziej Ci odpowiada? Wybierz najlepszą opcję dla siebie i ciesz się tworzeniem spektakularnych ujęć!


Polecane

pixel