Najnowsza premiera DJI — DJI Power 1000

Szukasz możliwości na zasilanie swoich urządzeń, gdziekolwiek jesteś? Poznaj najnowszą premierę DJI — DJI Power 1000, który wprowadza rewolucję do świata przenośnego zasilania! Cechuje się mocą AC na poziomie 2200 W, co sprawia, że jest w stanie obsłużyć ponad 99% powszechnie używanych urządzeń domowych. Co więcej, może także szybko naładować akumulatory do dronów DJI. Zobacz, co jeszcze może zaoferować Ci DJI Power 1000! 

Nieograniczona energia w zasięgu ręki — czyli trochę o mocy DJI Power 1000

Wyjeżdżasz na wakacje i obawiasz się o brak energii elektrycznej? Z DJI Power 1000 możesz porzucić te obawy! Cechuje się on mocą wyjściową na poziomie 2200 W, co sprawia, że może zasilić większość sprzętów domowych, zaczynając od lodówki, a kończąc na elektronarzędziach. Sprawdzi się także podczas kempingu, w warsztacie czy podczas sesji fotograficznej w terenie. To jednak nie wszystko! Najnowszy sprzęt wspiera szybkie ładowanie dronów DJI — dzięki temu już w przeciągu 30 minut możesz powrócić do lotu i nadal tworzyć zachwycające ujęcia!

DJI Power Station na tle wysokiego mostu.

Ponadto DJI Power 1000 cechuje się pojemnością 1024 Wh, zapewniając energię na bardzo długo. Będzie niezastąpiony w każdej sytuacji, ponieważ może naładować telefon komórkowy aż do 57 razy, drona do 12 razy oraz utrzymać działanie lodówki przez prawie 2 dni! Wszystko to sprawia, że nie musisz obawiać się braku energii podczas przerw w dostawie prądu czy podczas kilkudniowych wypraw. 

Dodatkowe możliwości z DJI Power 1000

Duża moc i zaskakująca pojemność to nie wszystko, co może zaoferować DJI Power 1000. Z nim nie zaskoczy Cię żadna awaria prądu, ponieważ sprzęt ten wyróżnia się funkcją UPS (Uninterruptible Power Supply). Sprawia to, że zapewnia on ciągłość działania podłączonych urządzeń w przypadku nagłej utraty zasilania. Jak to działa? Gdy urządzenie elektryczne jest podłączone do działającej stacji zasilania DJI Power 1000 za pośrednictwem portu wyjściowego AC i oba są zasilane z sieci, stacja automatycznie przechodzi w tryb UPS. Oznacza to, że w przypadku przerwy w dostawie prądu, DJI Power 1000 może natychmiastowo rozpocząć zasilanie podłączonego urządzenia (lub urządzeń) w ciągu 0,02 sekundy.

DJI Power Station zasila piłę, która mężczyzna tnie drewno.

Dodatkowo DJI Power 1000 wyposażone jest w dwa porty USB-C, każdy o mocy do 140 W. Wspiera także szybkie ładowanie — sprosta wymaganiom większości urządzeń z portem USB-C, wspierających protokoły PD 3.1 do 140 W. Co to oznacza dla Ciebie? Dzięki DJI Power 1000 możesz szybko naładować 16-calowego MacBooka Pro, a także inne sprzęty, wymagające dużej mocy. Co więcej, zapewnia szybkie i efektywne ładowanie akumulatorów do dronów DJI, pozwalając na ich ładowanie od 10% do 95% w zaledwie 32 minuty. Wszystko to sprawia, że drony z serii Mavic 3, DJI Air 3 oraz Inspire 3 będą w mgnieniu oka gotowe do pracy! 

Komfortowa praca z DJI Power 1000

DJI Power 1000 powstał z myślą o bezpiecznym użytkowaniu, dlatego wyróżnia się przemyślaną konstrukcją. Wyposażony jest w zintegrowany system zarządzania baterią (BMS) oraz wykorzystuje bezpieczne komórki LFP, gwarantujące żywotność do 3000 cykli ładowania. Dodatkowo sprzęt ten ma 11 czujników temperatury i 10 bezpieczników, zapewniających ochronę obwodów dla każdego modułu DJI Power 1000. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój sprzęt jest w pełni chroniony, a Ty możesz bezpiecznie z niego korzystać.

DJI Power Station zasilany przez panele fotowoltaiczne.

To nie koniec możliwości DJI Power 1000! Sprzęt ten daje możliwość ładowania na aż trzy sposoby — za pomocą prądu sieciowego, paneli słonecznych oraz za pomocą samochodu. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie jesteś, szybko przygotujesz go do działania! Już 50 minut wystarczy, aby uzupełnić jego energię do 80%, zaś pełne naładowanie zajmuje tylko ok. 70 minut! Nie musisz także obawiać się głośnych i uciążliwych hałasów podczas pracy DJI Power 1000. Urządzenie to jest cichsze, niż większość domowych lodówek.

Postaw na nowoczesne rozwiązania, zapomnij o problemie braku energii i zasil swój świat z DJI Power 1000!

Polecane

pixel