Nowość w DJI ARS: płać z PayPo i ciesz się wygodą zakupów

   Zespół DJI ARS   |   20 czerwca 2023

Nowość w DJI ARS: płać z PayPo i ciesz się wygodą zakupów

Usługa PayPo jest już dostępna w sklepie DJI ARS. Teraz możesz wygodnie kupować wybrane produkty i płacić za nie z opóźnieniem – w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. Opłacaj zakupy w dogodnym dla siebie terminie i ciesz się większą swobodą!

Do wypłaty zostało jeszcze trochę czasu, a sprzęt, o którym marzysz właśnie jest dostępny w promocyjnej cenie? Nie masz pewności, czy wybrane akcesorium będzie pasować do Twojego urządzenia? Usługa odroczonej płatności PayPo przychodzi z pomocą w tych i wielu innych sytuacjach! Teraz możesz po prostu zamówić wybrane produkty i opłacić je w późniejszym terminie, na przykład po wypłacie. Jeśli zdecydujesz się zwrócić zamówiony towar, również nie będzie problemu – PayPo odliczy kwotę zwrotu od wartości należnej zapłaty. Dzięki temu kupujesz bezpieczniej – najpierw odbierasz i sprawdzasz zamówienie, a dopiero potem płacisz.

Sprezentuj sobie wymarzoną kamerę lub gimbala do smartfona, korzystaj z atrakcyjnych ofert i poluj na akcesoria na promocjach – z PayPo możesz opłacać swoje zamówienia wtedy, kiedy Ci pasuje. Miłych zakupów!

Polecane

pixel