Premiera – DJI Mavic 3

Czas powitać długo wyczekiwanego drona DJI Mavic 3!

Przygotuj swój najlepszy materiał za pomocą niezawodnej kamery Hasselblad z matrycą CMOS 4/3 i ciesz się płynnym, a zarazem bezpiecznym lotem, jaki zapewnia wykrywanie przeszkód we wszystkich kierunkach. Nowy dron DJI wyróżnia się szeregiem udoskonaleń, które wyznaczają nowe standardy powietrznej fotografii. Unieś się w przestworza z DJI Mavic 3 i odkryj kolejny wymiar obrazowania!

Aby ułatwić Ci planowanie ujęć i tworzenie zapierających dech w piersiach materiałów, DJI Mavic 3 został wyposażony w 2 kamery - Hasselblad i Tele.

Za opracowanie kamery dla DJI Mavic 3 odpowiada Hasselblad, ikoniczny producent ze Szwecji. Stworzona przez niego L2DC-20c łączy w sobie profesjonalną matrycę CMOS 4/3 oraz lśniącą, kompaktową konstrukcję.
Kamera pozwala na regulację przysłony w zakresie f/2.8-f/11.

Dzięki dodatkowej kamerze Tele tryb Explore staje się doskonałym sposobem na sprawdzenie terenu, przygotowanie się do pracy i zaplanowanie ujęć. Wyróżnia ją aż 28-krotny zoom hybrydowy oraz przysłona f/4.4.

DJI Mavic 3 został wyposażony w niesamowicie wydajny układ napędowy oraz wytrzymały akumulator o dużej pojemności, dzięki którym może unosić się w powietrzu do nawet 46 minut. Wyróżnia go także imponująca odporność na wiatr, która jest o 50% większa w porównaniu z poprzednim modelem.

DJI Mavic 3 będzie dostępny w dwóch wersjach: DJI Mavic 3 oraz DJI Mavic 3 Cine.

Dowiedz się więcej: https://l.dji-ars.pl/3F2zQVt

Polecane

pixel