Premiera DJI O3 Air Unit

Lubisz loty FPV? Spędzasz dużo czasu, eksplorując przestworza? Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że DJI ma dla nas kolejne premierowe urządzenie, które może znacznie ułatwić podniebne podróże! Mowa o DJI O3 Air Unit – ten zaawansowany system transmisji pozwala bezprzewodowo przesyłać wideo 1080p/100FPS na duże odległości i z niskim opóźnieniem. Wystarczy zainstalować go na dronie i używać w połączeniu z aparaturą sterującą oraz goglami DJI. Produkt obsługuje technologię DJI O3+ i został wyposażony w moduł z kamerą, która umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS. A to dopiero początek!

Transmisja DJI O3+ – zyskaj potężne możliwości

Z DJI O3 Air Unit możesz cieszyć się niezawodną transmisją wideo 1080p/100FPS na odległość do 2 km. Urządzenie wspiera zaawansowaną technologię DJI O3+ i zostało wyposażone w dookólne anteny 2T2R. Zapewnia niskie opóźnienie około 30 ms oraz maksymalny bitrate 50 Mbps, obsługuje też kodek H.265. Wszystko to składa się na płynny, stabilny przesył. Możesz więc swobodnie zwiedzać okolicę – z DJI O3 Air Unit poczujesz się wolny jak ptak!

Filmy 4K/60FPS

DJI O3 Air Unit to nie tylko transmisja wideo. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny moduł z kamerą, który ma wbudowaną pamięć 20 GB oraz 1/1,7-calową matrycę. Dzięki temu możesz nagrywać bogate w szczegóły filmy 4K/60FPS. Na uwagę zasługuje także przysłona f/2.8, ogniskowa równoważna 12,7 mm i niesamowicie szerokie pole widzenia 155° – teraz bez trudu zmieścisz w kadrze wszystko, co chcesz!

Magia kolorów

Zależy Ci na wyrazistej, a zarazem naturalnej kolorystyce Twoich materiałów wideo? DJI O3 Air Unit Cię nie zawiedzie! Produkt obsługuje zaawansowany tryb D-Cinelike, który pozwala cieszyć się większą elastycznością podczas edycji – umożliwia bardziej złożoną korekcję kolorów. Co więcej, moduł z kamerą doskonale sprawdza się w połączeniu z filtrami ND (ND8/16/32) dedykowanymi dronowi DJI Avata (w sprzedaży oddzielnie). Używając ich, możesz uzyskać naturalny kontrast między jasnymi obszarami obrazów i cieniami, a także fantastycznie odwzorowane, żywe barwy.

Sprawdzi się w różnych konfiguracjach

DJI O3 Air Unit świetnie sprawdzi się w różnych scenariuszach. Jest zaskakująco lekki i kompaktowy, a jego montaż nie sprawi Ci większego problemu. Jego dodatkową zaletą jest specjalny tryb Canvas, który umożliwia dostosowanie informacji wyświetlanych na ekranach gogli DJI FPV Goggles V2 lub DJI Goggles 2. Dzięki temu z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb i przyzwyczajeń! Ponadto DJI O3 Air Unit jest kompatybilny z różnymi produktami DJI, na przykład:

• DJI FPV Remote Controller 2 – ta ergonomiczna aparatura sterująca wyróżnia się drążkami z efektem Halla i obsługuje tryb M, który umożliwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych manewrów.

• DJI Goggles 2 – nowoczesne gogle, które cechują się lekką konstrukcją, mają wbudowane ekrany micro-OLED i pozwalają na regulację dioptrii.

• DJI FPV Goggles V2 – obsługują transmisję wideo O3 i zapewniają daleki zasięg, niskie opóźnienie, wysoką rozdzielczość oraz odporność na zakłócenia.

Jak widać, możesz swobodnie korzystać z DJI O3 Air Unit w różnych konfiguracjach. Przykładowo, jeśli zależy Ci na jak największej mobilności, wybierz aparaturę DJI FPV Remote Controller 2 oraz gogle DJI Goggles 2. Do wyboru masz także inne opcje. Kup DJI O3 Air Unit jeszcze dziś i ciesz się niepowtarzalnym doświadczeniem FPV!

Polecane

DJI Goggles 2

DJI Goggles 2

3 049,00 PLN brutto
DJI O3 Air Unit

DJI O3 Air Unit

1 199,00 PLN brutto
pixel