Weź udział w konkursie i wygraj odlotowe nagrody

Właśnie ruszył wielki konkurs DJI, w którym możesz wygrać między innymi przelot helikopterem Red Bulla. Aby wziąć w nim udział, wystarczy podzielić się z nami chwilą, która dodaje Ci skrzyyyydeł! Dowiedz się, jakie są zasady i co trzeba zrobić, aby zyskać szansę na zwycięstwo!

O co chodzi w konkursie?

Zadaniem konkursowym jest podzielenie się z nami chwilą, która dodaje Ci skrzyyyydeł. Być może jest taki moment, który Cię inspiruje, motywuje do działania, sprawia, że czujesz, że żyjesz – właśnie o to chodzi. Uchwyć to na zdjęciu i wyślij do nas z krótkim uzasadnieniem, dlaczego właśnie to jest Twój wybór! Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma wyjątkową nagrodę.

Co można wygrać?

Na zwycięzcę konkursu czeka przelot helikopterem Red Bulla podczas wydarzenia Red Bull Konkurs Lotów w Gdyni, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia 2024 roku. Częścią nagrody głównej są również wejściówki VIP na strefę Red Bull oraz nocleg – a wszystko to dla dwóch osób. Zadbaliśmy też oczywiście o nagrody pocieszenia – będą to zestawy gadżetów DJI. Jak widać, gra jest warta świeczki!

Jak wziąć udział w konkursie?

Masz jakąś chwilę, która dodaje Ci skrzyyyydeł? Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, musisz tylko:

  • W dniach od 25 maja do 28 lipca zrobić zakupy za minimum 100 zł w jednym z salonów DJI Store lub w naszym sklepie online. Pamiętaj, aby zachować dowód zakupu.
  • Zrobić zdjęcie, na którym uchwycisz chwilę, która dodaje Ci skrzyyyydeł.
  • Wypełnić formularz konkursowy, w którym prześlesz nam swoje zdjęcie wraz z krótkim uzasadnieniem (do 100 znaków), dlaczego to właśnie tę chwilę wybierasz.

Ogłoszenie wyników nastąpi 31 lipca 2024 roku. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na https://dji-polska.pl/red-bull-konkurs-lotow/.

Nie przegap szansy na niezapomnianą przygodę

Takiej okazji nie można przegapić. Pokaż nam swoją inspirującą chwilę i zyskaj szansę na wygranie fantastycznych nagród. Weź udział w konkursie i zbliż się do spełnienia swoich marzeń o lataniu!

pixel