Odkryj nowe możliwości z DJI Osmo Mobile

Odkryj nowe możliwości z DJI Osmo Mobile

Zastanawiasz się czasami, czy istnieje urządzenie, dzięki któremu kreatywność Twoich nagrań wejdzie na zupełnie wyższy poziom a ujęcia będą lepszej jakości, dzięki stabilizacji obrazu? I to wszystko z użyciem smartfona?

Jeżeli tak, to ten artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie.

DJI Osmo Mobile

Urządzenie Osmo Mobile to inteligentny stabilizator do smartfonów, który nie tylko zapewnia niesamowitą stabilizację, ale także otwiera przed Tobą świat pełen kreatywnych opcji. Wyróżniając się kompaktowym, składanym designem, Osmo Mobile stanie się Twoim niezawodnym towarzyszem podczas każdej przygody.

Twój czas ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego omawiany sprzęt wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom.

Wyjmujesz z kieszeni, rozkładasz i jest gotów do działania - nagrywaj od razu!

Wysięgnik teleskopowy

Chwile spędzone z przyjaciółmi, wspaniałe krajobrazy, zwierzęta, które kochasz, ciekawe sytuacje, które się dzieją - to wszystko jesteś w stanie zmieścić w jednym ujęciu. Pozwala na to wbudowany wysięgnik teleskopowy - żaden detal nie umknie Twojej uwadze. 

Przenośne i składane Osmo Mobile DJI

6 przykładów zastosowań

Stabilizacja wideo: gimbale pozwalają na nagrywanie płynnych i stabilnych filmów nawet podczas chodzenia, biegania, jazdy na rowerze czy jazdy samochodem. Dzięki temu unikniesz drgań i wstrząsów, które mogą zepsuć jakość materiału wideo.

Vlogowanie i tworzenie treści: osoby tworzące treści wideo (vlogerzy, twórcy na platformach społecznościowych) mogą skorzystać z gimbala, aby poprawić jakość swoich filmów i uczynić je bardziej profesjonalnymi.

Zdjęcia panoramiczne: gimbale pozwalają na płynne wykonywanie zdjęć panoramicznych, eliminując drgania i skoki aparatu, które mogą zakłócić spójność obrazu.

Time-lapse i hyper-lapse: dzięki stabilizacji gimbala można tworzyć imponujące sekwencje timelapse lub hyperlapse, w których aparat przemieszcza się stopniowo, tworząc efekt płynnej i przyspieszonej zmiany perspektywy.

Transmisje na żywo: umożliwiają również płynne transmitowanie wideo na żywo, zachowując stabilność obrazu podczas interakcji z widzami.

Zdjęcia w trudnych warunkach: gimbale są przydatne podczas fotografowania lub nagrywania w trudnych warunkach, takich jak miejsca o dużych wstrząsach, wiatr lub ruchome środowisko. 

Podsumowanie

Gimbale DJ Osmo Mobile idealnie sprawdzą się dla każdego podróżnika, któremu zależy na małym stabilizatorze wideo, ale także dla osób, które uwielbiają uwieczniać spontaniczne chwile na swoich mediach społecznościowych.

Sprawdź Osmo Mobile i dostępne akcesoria klikając tutaj.

Polecane

Gimbal DJI Osmo Mobile SE

Gimbal DJI Osmo Mobile SE

Cena regularna: 519,00 PLN brutto469,00 PLN bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 469,00 PLN
Gimbal DJI Osmo Mobile 6

Gimbal DJI Osmo Mobile 6

Cena regularna: 749,00 PLN brutto699,00 PLN bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 699,00 PLN
pixel