Odwiedź salon DJI Store w Poznaniu w nowej lokalizacji!

Salon DJI Store w Poznaniu przenosi się do nowej lokalizacji, otwierając przed pasjonatami dronów jeszcze więcej możliwości. Od teraz znajdziesz nas w Atrium w Galerii Stary Browar, na poziomie 0. Wielkie otwarcie już 30 kwietnia o – z tej okazji mamy dla Was wyjątkowe promocje. Tego nie można przegapić!

Na kamieniu leży dron DJI, aparatura sterująca i akumulatory umieszczone w hubie do ładowania.

Nowa lokalizacja DJI Store w Poznaniu – szukaj nas na poziomie 0

Gdzie dokładnie znajduje się nowy salon DJI Store? Nadal jesteśmy w Galerii Stary Browar przy ulicy Półwiejskiej 42 w Poznaniu, ale przenieśliśmy się o piętro niżej. Teraz znajdziesz nas na poziomie 0, w Atrium. Przyjdź i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nie tylko zakupy – dlaczego warto do nas zajrzeć?

Chcesz poznać świat urządzeń DJI na wylot? Zajrzyj do salonu DJI Store! Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • Szeroki wybór produktów – w salonie DJI Store znajdziesz bogatą ofertę dronów, kamer, gimbali i innych produktów DJI. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, profesjonalistą czy pasjonatem technologii, z pewnością znajdziesz tu sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • Możliwość przetestowania sprzętu – chcesz przetestować gimbala lub kamerę przed zakupem? Przyjdź do naszego salonu! Tutaj możesz samodzielnie włączyć i wypróbować wybrany sprzęt, sprawdzić jego kompatybilność i nie tylko.
  • Profesjonalne doradztwo – w salonie DJI Store zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych konsultantów, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą fachowej porady dotyczącej wyboru drona lub innych urządzeń.

Wyjątkowe promocje z okazji otwarcia

Chcemy, aby ponowne otwarcie salonu DJI Store w Poznaniu było jeszcze bardziej wyjątkowe. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalne rabaty – wybrane produkty będą dostępne nawet o 1000 zł taniej! Jeśli planujesz zakup sprzętu DJI, to może być idealny moment na zakupy. Z okazji otwarcia salonu obniżamy ceny następujących urządzeń:

  • Dron DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2).
  • Dron DJI Mini 3 (DJI RC).
  • Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo.
  • Kamera DJI Osmo Action 3 Standard Combo.

Jak widać, jest w czym wybierać. Odwiedź nowy salon 30 kwietnia i skorzystaj z okazji – warto się pospieszyć, ponieważ ilość produktów objętych promocją jest ograniczona.

Mężczyzna w jasnej koszuli trzyma w dłoni kieszonkową kamerę na gimbalu DJI Osmo Pocket 3.

Odwiedź nas w nowym miejscu

W salonie DJI Store w Poznaniu czeka na Ciebie nie tylko szeroki wybór produktów DJI, ale też profesjonalna obsługa, ciekawe eventy i fantastyczna atmosfera. Odwiedź nas w nowej lokalizacji, skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i zaopatrz się w wymarzony sprzęt – takiej okazji nie można przegapić!

Polecane

Dron DJI Mini 3 (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 (DJI RC)

3 099,00 PLN bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką2 449,00 PLN brutto
Dron DJI Mini 4 Pro (RC 2)

Dron DJI Mini 4 Pro (RC 2)

4 699,00 PLN brutto
pixel