Premiera – DJI Avata

Przejmij stery, unieś się w przestworza i odkryj prawdziwą wolność. Nowy DJI Avata w połączeniu z intuicyjnym kontrolerem ruchu i goglami pozwoli Ci spojrzeć na świat z lotu ptaka i zapewni jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie. Ten wyjątkowy dron jest nie tylko lekki i zwrotny, ale też niezwykle wytrzymały. Oferuje superszerokie pole widzenia 155° i umożliwia nagrywanie spektakularnych filmów 4K/60FPS. Wyróżnia go także system dolnego wykrywania przeszkód oraz niezawodna transmisja obrazu O3+. Brzmi ciekawie? Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy Cię nowy dron DJI!

Doświadcz niezapomnianych wrażeń

DJI Avata pozwoli Ci spełnić marzenia o lataniu. Załóż gogle, sięgnij po kontroler ruchu i ruszaj na podbój przestworzy! Poczuj dreszcz emocji, śmiało wykonuj brawurowe manewry i odkrywaj świat z unikalnej perspektywy. Teraz możesz z zawrotną prędkością przebijać się przez chmury, pędzić przez korytarze i omijać drzewa. Ścigaj się z wiatrem i patrz na swoją okolicę z lotu ptaka - z DJI Avata zapomnisz o ograniczeniach!

Ciesz się jeszcze większą immersją

Podniebne podróże jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące. Większość dronów z kamerami oferuje pole widzenia, które w najlepszym wypadku sięga około 84°. DJI Avata przebija je prawie dwukrotnie - jego FOV wynosi aż 155°! Tak poszerzona perspektywa jest dużo bliższa temu, co możemy zobaczyć własnymi oczami. Dzięki temu zyskujesz znacznie ciekawszą perspektywę i jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie.

Twórz spektakularne materiały

Uchwyć swoje przygody na zapierających dech w piersiach ujęciach. Nowy DJI Avata został wyposażony w 1/1,7-calową matrycę CMOS i umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS. Oferuje też elektroniczną stabilizację obrazu RockSteady 2.0 i HorizonSteady. Teraz możesz bez przeszkód tworzyć dynamiczne materiały - koniec z poruszonymi ujęciami! Zależy Ci na ciekawszej, żywej kolorystyce? DJI Avata ma też coś dla Ciebie - pozwala nagrywać w trybie D-Cinelike.

Stworzony do brawurowych manewrów

Z DJI Avata dotrzesz w miejsca nieosiągalne dla innych i stworzysz ujęcia, jakich nie było nigdy wcześniej. Ten niesamowicie zwrotny i wytrzymały dron bez problemu radzi sobie w ciasnych przestrzeniach, wewnątrz budynków czy pod mostami. Solidna konstrukcja i wbudowana osłona śmigieł sprawiają, że nawet jeśli z czym się zderzy, będzie mógł się odbić i kontynuować lot. Niestraszny mu nawet upadek do góry nogami - wystarczy, że włączysz tryb Turtle, a Avata natychmiast wróci do akcji! Możesz też jeszcze bardziej zbliżyć się do ziemi i latać na małych wysokościach - nowy dron DJI ma wbudowany dolny system wizyjny i czujnik na podczerwień ToF.

Bez obaw eksploruj okolicę

Lataj z większą pewnością siebie i swobodnie odkrywaj okolicę z lotu ptaka. DJI Avata zapewni Ci bezpieczeństwo lotu. Obsługuje RTH, dzięki czemu możesz cieszyć się dodatkową ochroną, jeśli akumulator będzie bliski rozładowania lub wystąpią niespodziewane problemy z sygnałem. Co więcej, przycisk hamowania awaryjnego na kontrolerze ruchu sprawia, że dron może w jednej chwili się zatrzymać i wykonać zawis.

Nowe gogle DJI Goggles 2

Co jeszcze sprawia, że DJI Avata przenosi doświadczenie immersyjnego lotu na wyższy poziom? Nowe gogle DJI Goggles 2, które możesz znaleźć w określonych zestawach lub dokupić oddzielnie! Wyróżniają je dwa wbudowane ekrany micro OLED, które gwarantują przejrzysty obraz i częstotliwość odświeżania do 100 Hz. Dzięki temu podniebne podróże staną się jeszcze przyjemniejsze! Gogle są też wyjątkowo wygodne i umożliwiają regulację dioptrii w zakresie od +2.0 D do -8.0 D. Ich czas pracy sięga 2 godzin na jednym ładowaniu - to wystarczająco dużo, aby odbyć nawet kilka immersyjnych lotów!

Sprawdź, co oferuje system transmisji O3+

To nie koniec udogodnień, jakie oferuje nowy DJI Avata. Dron obsługuje flagową technologię transmisji obrazu O3+. To oznacza, że w połączeniu z DJI Goggles 2 pozwala przesyłać wideo 1080p/100FPS na odległość do 2 km. Zapewnia też ultraniskie opóźnienie, niezawodną stabilność, większą responsywność podczas lotu oraz wyraźny, płynny podgląd na żywo w goglach.

Zyskaj więcej możliwości i stań się mistrzem pilotażu

DJI Avata jest kompatybilny z dwoma kontrolerami, z których każdy oferuje inne możliwości. Wchodzący w skład wybranych zestawów DJI Motion Controller pozwala sterować dronem za pomocą prostych gestów. Naciśnij przycisk i pędź prosto do siebie lub wykonaj obrót nadgarstka, aby skręcić tuż za rogiem. Zależy Ci na bardziej zaawansowanych możliwościach? Wybierz dostępny w sprzedaży oddzielnie DJI FPV Remote Controller 2! Za jego pomocą możesz wykonywać nawet wyjątkowo złożone manewry i tworzyć jeszcze ciekawsze ujęcia. Dostępna jest również aplikacja DJI Virtual Flight, która pozwoli Ci szlifować umiejętności pilotażu. Możesz zainstalować ją zarówno na telefonie, jak i na komputerze.

3 warianty zestawu do wyboru

Nowy dron DJI wzbudził Twoją ciekawość? A może już rozważasz jego zakup? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W sprzedaży dostępne są aż 3 różne warianty zestawu DJI Avata. DJI Avata Pro-View Combo zawiera między innymi drona, gogle DJI Goggles 2 i kontroler ruchu DJI Motion Controller. DJI Avata Fly Smart Combo również oferuje drona i DJI Motion Controller, ale zamiast DJI Goggles 2 znajdziesz w nim gogle DJI FPV Goggles V2. Możesz też kupić podstawowy zestaw DJI Avata z samym dronem. Wybierz najlepszy wariant dla siebie!

Polecane

pixel