Premiera - DJI Mavic 3 Pro

   Zespół DJI ARS   |   28 marzec 2023

Premiera - DJI Mavic 3 Pro

Drony z serii Mavic 3 są znane z wysokiej jakości obrazu i sporych możliwości nagrywania. Teraz jednak nadchodzi kolejny przełom – DJI Mavic 3 Pro otwiera zupełnie nowe perspektywy i może stanowić prawdziwą gratkę dla wymagających twórców. Premierowy dron DJI wyróżnia się innowacyjnym systemem z trzema kamerami i oferuje mnóstwo przydatnych funkcji. Filmowanie w 5.1K, czas lotu do 43 minut i transmisja wideo o zasięgu do 8 km – a to dopiero początek. Czym jeszcze zaskoczy Cię Mavic 3 Pro?

Przełomowy system trzech kamer

W odróżnieniu od pozostałych dronów z serii, Mavic 3 Pro łączy w sobie aż 3 kamery. Dzięki temu oferuje znacznie więcej możliwości – przełączaj się między dostępnymi ogniskowymi i swobodnie zmieniaj style kompozycji! Teraz bez trudu zrealizujesz nawet najśmielsze wizje. Jakie kamery masz do dyspozycji?

Kamera Hasselblad

Nowy dron DJI został wyposażony w znaną już z serii Mavic 3 kamerę Hasselblad z matrycą CMOS 4/3. Za jej pomocą możesz robić 12-bitowe zdjęcia RAW i nagrywać nasycone szczegółami filmy 5.1K/50FPS lub DCI 4K/120FPS. Co więcej, tryb 10-bit D-Log M pozwala zapisać nawet miliard barw, a rozwiązanie Hasselblad Natural Colour Solution gwarantuje wiernie odwzorowane kolory niemal w każdych warunkach.

Średnia kamera Tele 70 mm

Średnia kamera Tele zapewnia ogniskową równoważną 70 mm i pozwala nagrywać w 4K/60FPS. Doskonale kompresuje głębię pola i ostrość – za jej pomocą z łatwością wyróżnisz wybrane obiekty i zyskasz lepsze wrażenie przestrzeni. Obsługuje również tryb HLG, który oferuje więcej informacji na temat kolorów, możesz więc cieszyć się większą elastycznością podczas edycji wideo.

Kamera Tele 166 mm

Kamera Tele 166 m to idealna opcja dla osób, które często nagrywają dziką przyrodę lub realizują bardziej wymagające projekty. Oferuje 7-krotny zoom optyczny i aż 28-krotny zoom hybrydowy. Dzięki temu możesz fotografować wybrane obiekty z bezpiecznej odległości! Kamera Tele 166 mm umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS i robienie zdjęć 12 MP. Wyróżnia ją także przysłona f/3.4.

Dłuższe i dalsze loty

DJI Mavic 3 Pro to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie swobodę i marzą o odkrywaniu ciekawych zakątków godnych uwiecznienia. Jego czas lotu sięga 43 minut – to wystarczająco długo, aby zaplanować idealną kompozycję i nagrać dużo ciekawych ujęć. Dron obsługuje też zaawansowany system transmisji DJI O3+, który pozwala przesyłać wideo 1080p/60FPS na odległość do 8 km. Możesz więc swobodnie eksplorować podniebne przestworza!

Mnóstwo inteligentnych funkcji

Seria Mavic 3 zawsze oferowała wiele inteligentnych funkcji, które ułatwiały nagrywanie niepowtarzalnych ujęć. Mavic 3 Pro nie jest inny – zapewnia mnóstwo możliwości, które warto wypróbować. Z czego możesz korzystać?

  • FocusTrack – obejmuje tryby śledzenia ActiveTrack 5.0, Point of Interest oraz Spotlight. Teraz z łatwością utrzymasz wybrany obiekt w centrum kadru!
  • MasterShots – tryby umożliwiające automatyczne nagrywanie materiałów wideo oraz ich edycję.
  • QuickShots – dzięki nim dron może automatycznie wykonywać złożone ruchy kamery. Dostępne tryby to Dronie, Helix, Circle i Rocket.
  • Panorama – pozwala uchwycić piękny krajobraz na bogatym w szczegóły zdjęciu 100 MP.
  • High-Speed Quick Transfer – umożliwia szybkie przesyłanie zdjęć i filmów do smartfona bez konieczności podłączania aparatury.

To jednak nie koniec udogodnień. Dostępna jest również aplikacja LightCut, która pozwala na szybką edycję nagranych materiałów za pomocą sztucznej inteligencji i oferuje mnóstwo interesujących szablonów stworzonych z myślą o trybach MasterShots. Co więcej, aby skorzystać z tych możliwości, nie musisz pobierać swoich filmów na telefon – wystarczy połączyć się z dronem bezprzewodowo, przez Wi-Fi. Dzięki temu możesz zaoszczędzić miejsce w pamięci smartfona!

Bezpieczny lot

Lataj ze spokojem ducha i skup się na tworzeniu ciekawych ujęć. Dzięki ośmiu szerokokątnym czujnikom wizyjnym Mavic 3 Pro bez problemu wykrywa i omija przeszkody we wszystkich kierunkach. Dron obsługuje też zaawansowane RTH, dzięki czemu może automatycznie planować bezpieczne trasy powrotu do punktu startu.

Usprawniona obsługa

Podobnie jak poprzedni dron z serii, Mavic 3 Classic, nowy DJI Mavic 3 Pro oferuje tempomat, który znacznie ułatwia pokonywanie długich dystansów. Dzięki niemu nie musisz przez cały czas naciskać drążków aparatury! Dostępna jest również specjalna funkcja Waypoint Flight. Skorzystaj z niej, aby utworzyć punkty waypoints, na podstawie których dron automatycznie zaplanuje trasę lotu.

Aż 5 wariantów zestawu do wyboru

Jeśli już zastanawiasz się nad zakupem nowego drona DJI, mamy dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację. Mavic 3 Pro będzie dostępny w sprzedaży w aż 5 różnych zestawach. Możesz więc wybrać wariant idealnie dostosowany do swoich potrzeb! Producent oferuje następujące opcje:

  • DJI Mavic 3 Pro (Drone Only) – zestaw z samym dronem, bez kontrolera. Będzie dobrym wyborem, jeśli na przykład masz już swoją aparaturę sterującą i nie chcesz dopłacać za kolejną.
  • DJI Mavic 3 Pro (DJI RC) – zawiera drona i aparaturę sterującą DJI RC.
  • DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC) – znajdziesz w nim drona, aparaturę sterującą DJI RC oraz dodatkowe akcesoria, na przykład torbę na ramię, zestaw filtrów ND, hub do ładowania (100 W), adapter USB-C 100 W, a także większą liczbę śmigieł i akumulatorów.
  • DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC Pro) – zawiera drona, wymienione wyżej akcesoria, a także aparaturę sterującą DJI RC Pro, która ma wbudowany ekran o jasności 1000 nitów i obsługuje transmisję wideo na duże odległości.
  • DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo – oferuje aparaturę DJI RC Pro, akcesoria z zestawów Fly More Combo, kabel do szybkiej transmisji danych oraz ulepszonego drona DJI Mavic 3 Pro Cine, który ma wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB. Ponadto wszystkie trzy jego kamery obsługują kodowanie Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT.

Jak widać, możliwości jest sporo. Zależy Ci na dodatkowych akcesoriach w zestawie? Wybierz jeden z wariantów Fly More Combo. Potrzebujesz drona do bardziej profesjonalnych zastosowań? Postaw na Mavica 3 Pro Cine. Znajdź najlepszą opcję dla siebie i zacznij tworzyć jeszcze wspanialsze ujęcia z powietrza!

Polecane

pixel