DJI ARS — Skupienie na potrzebach klientów

Świat dronów i urządzeń z kategorii fotograficznej oraz wideo marki DJI stał się jednym z najszybciej rozwijających się rynków w dziedzinie technologii. W związku z tym pojawiły się również wyzwania związane z obsługą klienta na najwyższym poziomie. W odpowiedzi na te potrzeby w DJI ARS (Authorized Retail Stores) wychodzimy naprzeciw klientom, oferując wsparcie zakupowe oraz autoryzowany serwis gwarancyjny, oraz pogwarancyjny dla produktów marki DJI.

Pierwsza linia wsparcia

DJI ARS to również biuro obsługi klienta, w którym dbamy o Twoje potrzeby i zapewniamy kompleksową obsługę Twojego zgłoszenia. Nasz zespół stworzony jest z wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem służą profesjonalną pomocą dla osób doświadczonych jak i dopiero wkraczających w świat produktów DJI. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz serwisu gwarancyjnego, porady technicznej czy wsparcia przy usłudze DJI Care Refresh — jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

Pomoc dla wszystkich klientów

DJI ARS w 2020 roku otrzymał status wyłącznego dystrybutora produktów marki DJI w Polsce. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup drona lub kamery od innego sprzedawcy, możesz liczyć na naszą pomoc. Nasi pracownicy przedstawiają możliwe rozwiązania techniczne, aby sprawnie rozwiązać Twoje zgłoszenie. W momencie gdy sytuacja wymaga dalszej pomocy, wskażemy drogę do jak najszybszego rozwiązania problemu.

Szybkie i skuteczne wsparcie

W DJI ARS rozumiemy, że czas jest ważny. Dlatego też staramy się sprawnie reagować na zgłoszenia. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie i odpowiemy na Twoje pytania, a w przypadku zajętej linii, oddzwonimy. Zgłoszenia lub pytania możesz kierować także na nasz adres e-mail. Nasz zespół zadba o to, abyś otrzymał odpowiedź na swoje zapytanie najszybciej jak to możliwe.

DJI Care Refresh

Jeśli zakupiłeś produkt DJI, warto zastanowić się nad aktywacją ochrony serwisowej DJI Care Refresh. Jest to usługa, która zapewnia szeroką ochronę w przypadku awarii lub uszkodzenia sprzętu — nawet z błędu operatora. Nasz zespół wytłumaczymy dokładnie wszelkie zagadnienia oraz pomoże Ci w procesie aktywacji tej usługi. W przypadku wątpliwości jesteśmy  w stanie zweryfikować stan ochrony DJI Care Refresh.

Polecane

pixel