PREMIERA DJI OM 5 – Opanuj każde ujęcie.

Premiera DJI OM 5 - nowy, lepszy stabilizator do smartfonów

DJI prezentuje nowe, niezastąpione narzędzie dla wszystkich twórców, którzy chcą wykonywać ultrapłynne ujęcia za pomocą smartfona. Niezawodna, 3-osiowa stabilizacja, składana konstrukcja, magnetyczny design, wbudowany wysięgnik, innowacyjne funkcje ShotGuides i kreatywne tryby takie jak ActiveTrack 4.0 - to tylko niektóre zalety najnowszego gimbala DJI OM 5. Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy!

Niezawodna 3-osiowa stabilizacja

Zacznijmy od tego, co ma ogromne znaczenie dla każdego twórcy - od jakości nagrań. Teraz możesz bez obaw pracować nad nawet najbardziej dynamicznymi materiałami - 3 wydajne silniki DJI OM 5 zadbają o ich płynność! Nowy gimbal został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł niezawodnie stabilizować również większe smartfony. Co więcej, dzięki zaawansowanym algorytmom dostosuje się do Twoich ruchów podczas nagrywania. Pożegnaj poruszone ujęcia - z DJI OM 5 to już przeszłość!

Nowa funkcja ShotGuides - poczuj się jak profesjonalista

Chcesz przygotowywać coraz lepsze materiały? Zależy Ci na tym, aby jak najczęściej uzyskiwać optymalne rezultaty, ale brakuje Ci wiedzy i doświadczenia? Teraz to już nie problem - z DJI OM 5 każdy może poczuć się jak zawodowiec! Jak to możliwe? Gimbal oferuje zupełnie nowe funkcje ShotGuides, dzięki którym automatycznie wykrywa i rozpoznaje Twoje otoczenie, a następnie na tej podstawie nie tylko wyświetla praktyczne wskazówki, ale też proponuje określone tryby. Teraz w prosty i przyjemny sposób dowiesz się, jak najlepiej uchwycić daną scenę i uzyskać spektakularne efekty.

Pierwszy gimbal DJI z wbudowanym wysięgnikiem

Co jeszcze wyróżnia DJI OM 5? To pierwszy gimbal DJI wyposażony we wbudowany wysięgnik, którego przemyślana, precyzyjna konstrukcja pozwala na płynne rozkładanie i składanie. Jego maksymalna długość wynosi 215 mm - możesz więc z łatwością wykonać idealne selfie, uchwycić w kadrze grupkę swoich przyjaciół lub stworzyć oryginalne ujęcie pod niecodziennym kątem. Wypróbuj nowe możliwości i przygotuj kolejny zachwycający materiał!

Kreatywne tryby - Twój nowy sposób na oryginalne ujęcia

Ulepszony ActiveTrack 4.0

To jeszcze nie koniec! Lubisz nagrywać popisy swojego pupila? Często zdarza Ci się tworzyć dynamiczne ujęcia z ludźmi lub zwierzętami w roli głównej? A może sam chcesz stać się gwiazdą swojego filmu? Nowy gimbal DJI ma dla Ciebie coś specjalnego! Za pomocą ulepszonego ActiveTrack 4.0 z łatwością wykonasz płynne nagranie, zachowując wskazany obiekt w centrum kadru. Większa responsywność, udoskonalone możliwości rozpoznawania i zupełnie nowa funkcja śledzenia twarzy w trybie selfie - wszystko to pozwoli Ci tworzyć materiały tak ciekawe i dynamiczne, jak nigdy wcześniej.

Nadaj swoim filmom unikalny charakter

Chcesz więcej? Zastanawiasz się, co jeszcze ma do zaoferowania nowy DJI OM 5? Już spieszymy z kolejną dawką informacji! Gimbal oferuje szereg kreatywnych funkcji i trybów, które pozwolą Ci uzyskać fantastyczne rezultaty. Stwórz superszeroką Panoramę lub znajdź się w kilku miejscach jednocześnie z CloneMe Pano. Zapanuj nad czasem, wykonując Timelapse lub przygotuj obrotowe ujęcie za pomocą SpinShot. Możesz też poczuć się jak słynny, hollywoodzki twórca i uzyskać tak zwany “efekt Hitchcocka”, korzystając z funkcji DynamicZoom. Nie masz czasu na montaż swoich nagrań? Żaden problem! Tryb Story Mode pomoże Ci stworzyć krótki, angażujący film w zaledwie kilka chwil.

Wymarzony towarzysz podróży

Co jeszcze sprawia, że DJI OM 5 z pewnością zasługuje na uwagę? Jego udoskonalony design! Nowy, lekki gimbal DJI doskonale leży w dłoni, a dzięki składanej konstrukcji może Ci towarzyszyć niemal wszędzie - w domu, na spacerze, podczas rodzinnej uroczystości, na imprezie i w podróży. Obawiasz się, że przegapisz okazję do uchwycenia cennej chwili w obiektywie lub nie zdążysz odebrać ważnego telefonu podczas nagrywania? Niepotrzebnie! Wchodząca w skład zestawu magnetyczna klamra pozwala błyskawicznie umieścić smartfona na gimbalu albo go z niego zdjąć - już nie musisz tracić cennych minut na skomplikowany i czasochłonny montaż.

Wybierz najlepszy wariant dla siebie

Brzmi zachęcająco? Chcesz wypróbować DJI OM 5 i zyskać mnóstwo ciekawych możliwości nagrywania? Mamy dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę! W sprzedaży dostępne będą 2 wersje kolorystyczne nowego stabilizatora do smartfonów - szara i biała. Sprawdź, która bardziej Ci się spodoba i wybierz urządzenie idealnie dopasowane do Ciebie!

Polecane

Gimbal DJI Osmo Mobile SE

Gimbal DJI Osmo Mobile SE

519,00 PLN brutto
Gimbal DJI Osmo Mobile 6

Gimbal DJI Osmo Mobile 6

749,00 PLN brutto
Kamera DJI Osmo Pocket 3

Kamera DJI Osmo Pocket 3

2 599,00 PLN brutto
pixel