Premiera – DJI Action 2

Przedstawiamy DJI Action 2 - nową kamerę, która będzie świetnym towarzyszem podczas podróży czy uprawiania sportu.

DJI Action 2 to kompaktowa, sportowa kamera, która posiada magnetyczny design. Dzięki temu rozwiązaniu można zamontować ją na każdej metalowej powierzchni. Dzięki kompatybilnym akcesoriom takim jak zawieszka magnetyczna na szyję, kamerę możemy mieć zawsze przy sobie, bez obawy o zgubienie oraz pozwala nam nagrywać kreatywny materiał z pierwszej osoby.

Czym różni się DJI Action 2 od DJI Osmo Action?
Jedną z jego największych zalet jest nagrywanie filmów w formacie 4K/120FPS.

Za doskonałej jakości dźwięk odpowiada 4-mikrofonowym systemem Matrix Stereo.

Kamera jest wyposażona w HorizonSteady, technologię która zapewnia niezawodną stabilizację obrazu podczas dynamicznych ujęć. Najnowszy algorytm DJI w czasie rzeczywistym wykrywa i koryguje wstrząsy kamery oraz jej obrót.

Menu DJI Action 2 jest w języku polskim.

Kamera jest wodoodporna do głębokości do 10 m, dzięki czemu możesz nagrywać losy podwodnego świata i dzielić się materiałami ze znajomymi.

DJI Action 2 jest bardzo wytrzymała, pyłoszczelna i niestraszne są jej upadki! Wyświetlacz dotykowy oraz obiektyw zostały wykonane ze szkła hartowanego gorilla glass, które zapewnia niesamowitą odporność!

Dzięki inteligentnemu edytorowi AI w aplikacji DJI Mimo, w szybki sposób możemy edytować filmy z poziomu smartfona.
Funkcja ta automatycznie wybiera i łączy najlepsze momenty Twoich nagrań, uzupełniając je o podkreślającą ich charakter muzykę i płynne przejścia.

DJI Action 2 będzie dostępne w dwóch wersjach: Dual-Screen Combo z dodatkowym, przednim ekranem dotykowym oraz DJI Action 2 Power Combo wyposażony w moduł z akumulatorem, dzięki któremu znacząco wydłuża czas kamery.

Polecane

pixel