Premiera DJI Air 3

Air 3 premiera

Wreszcie nadszedł czas kolejnej premiery DJI. Tym razem na rynku debiutuje DJI Air 3 – nowy dron z serii Air, który oferuje mnóstwo ulepszeń i innowacji. Zaawansowany system z dwiema kamerami, jeszcze więcej inteligentnych funkcji, czas lotu do 46 minut, system transmisji wideo O4 i wielokierunkowe wykrywanie przeszkód – a to tylko niektóre z jego atutów! Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy.

Nowy system z dwiema kamerami

Zaczynamy z rozmachem. DJI Air 3 jest pierwszym dronem ze swojej serii, który został wyposażony w dwie kamery. Oferuje kamerę szerokokątną oraz kamerę ze średnim teleobiektywem i nawet 3-krotnym zoomem optycznym, dzięki czemu pozwala uzyskać oryginalną perspektywę. Teraz z łatwością uchwycisz rozległy krajobraz lub wyróżnisz wybrany obiekt na zdjęciu!

To jednak nie wszystko. Obie kamery są wyposażone w 1/1,3-calową matrycę CMOS, ale różni je długość ogniskowej i przysłona. Dzięki temu zyskujesz więcej możliwości nagrywania!

Air 3

Bogactwo szczegółów, wyrazista kolorystyka

Zarówno kamera szerokokątna, jak i kamera ze średnim teleobiektywem DJI Air 3 umożliwiają nagrywanie spektakularnych filmów 4K/60FPS HDR oraz robienie nasyconych szczegółami zdjęć 48 MP.

Co więcej, obie kamery obsługują Dual Native ISO i takie tryby kolorów jak 10-bit D-Log M czy 10-bit HLG. Pierwszy z nich pozwala uzyskać więcej szczegółów w jasnych obszarach i cieniach obrazu, zapewniając większą elastyczność podczas edycji. Drugi oferuje wyższy zakres dynamiczny, dzięki czemu nie musisz stosować color gradingu, aby cieszyć się lepszą jakością obrazu.

Wypróbuj dostępne możliwości i stwórz swój najlepszy materiał – DJI Air 3 spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Air 3

Lataj jeszcze dłużej

Czas lotu DJI Air 3 wynosi nawet 46 minut. Dla porównania, w wypadku jego poprzednika (DJI Air 2S) było to 31 minut. To oznacza zwiększenie wydajności o około 48%! Teraz wystarczy jedna podniebna podróż, aby dokładnie zwiedzić okolicę, wypróbować różne kompozycje i stworzyć mnóstwo świetnych ujęć.

Na uwagę zasługuje także nowy hub do ładowania, który oferuje funkcję transferu energii. Dzięki niej wystarczy nacisnąć przycisk, aby przenieść pozostałą moc z kilku akumulatorów do tego akumulatora, który ma najwyższy poziom naładowania. Już nie musisz obawiać się zbyt szybkiego lądowania! Jeśli zdarza Ci się latać w miejscach, gdzie zwykłe ładowanie jest utrudnione lub niemożliwe, nowy hub z pewnością Ci się przyda.

Air 3

Ulepszona transmisja wideo

To nie koniec nowości. DJI Air 3 obsługuje ulepszony system O4, który umożliwia transmisję wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p/60FPS i zapewnia zasięg do 10 km. Gwarantuje też znacznie większą stabilność. Wszystko to przekłada się na płynniejszy, przyjemniejszy lot – z nowym dronem DJI dotrzesz dalej niż kiedykolwiek wcześniej!

Air 3

Mnóstwo funkcji do wypróbowania

Podobnie jak inne drony DJI, DJI Air 3 oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji ułatwiających tworzenie niepowtarzalnych materiałów. Tu również nie zabrakło nowości i ulepszeń. Do dyspozycji masz na przykład:

 • Waypoint – DJI Air 3 obsługuje tę funkcję jako pierwszy dron ze swojej serii. Teraz z łatwością nagrasz nawet długie ujęcie – po prostu zaplanuj trasę lotu z wyprzedzeniem!
 • MasterShots – umożliwiają automatyczne wykonywanie złożonych ruchów kamery, nagrywanie wielu ujęć i ich edycję.
 • 2.7K Vertical Shooting – obie kamery drona pozwalają na nagrywanie w pionie w rozdzielczości 2.7K. Tworzenie oryginalnych materiałów do mediów społecznościowych nigdy nie było prostsze!
 • FocusTrack – obejmuje tryby śledzenia ActiveTrack 5.0, Point of Interest 3.0 i Spotlight 2.0. Dzięki nim bez trudu utrzymasz wybrany obiekt w centrum kadru i stworzysz dynamiczne ujęcie!
 • Night Mode – twórz doskonałej jakości filmy 4K/30FPS w słabych warunkach oświetleniowych, a nawet w nocy.
 • QuickShots – ułatwiają tworzenie skomplikowanych ujęć.
 • Slow Motion – nagraj spektakularny film w nawet 4-krotnie zwolnionym tempie.
 • Hyperlapse – umożliwia nagrywanie dynamicznych, zapierających dech w piersiach ujęć. Do wyboru masz takie tryby jak Free, Course Lock, Waypoint oraz Circle.
 • QuickTransfer – usprawnia przesyłanie materiałów z drona na telefon.
 • SmartPhoto 3.0 – odpowiada za optymalizację jakości zdjęć.

Jak widać, możliwości jest naprawdę dużo. A może masz już jakiś pomysł na ciekawe zastosowanie wybranych funkcji?

Air 3

Łatwiejsza edycja z aplikacją LightCut

Udało Ci się nagrać kilka świetnych ujęć i teraz chcesz je zmontować? Nic prostszego – jeśli nie masz czasu lub chęci na skomplikowaną edycję, skorzystaj z aplikacji LightCut. Znajdziesz w niej takie funkcje jak na przykład:

 • One-Tap Edit – inteligentnie wybiera pasujące do siebie ujęcia, dodaje do nich efekty dźwiękowe i szablony, a następnie generuje krótki film.
 • Tilt-Shift Effects – dzięki tej funkcji możesz w prosty sposób uzyskać efekt tilt-shift.

Jak widać, edycja materiałów wideo wcale nie musi być trudna i czasochłonna! Warto też wiedzieć, że z aplikacją LightCut można połączyć się bezprzewodowo. Nie trzeba nawet pobierać wszystkich zdjęć i filmów z drona to pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pamięci telefonu.

Air 3

Odpowiedni nawet dla początkujących

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z dronami? Bez obaw - DJI Air 3 jest prosty w obsłudze i zapewnia bezpieczeństwo lotu, dzięki czemu doskonale nadaje się również dla początkujących użytkowników. Co ma do zaoferowania?

 • Funkcje Smart RTH i Advanced RTH – dzięki nim dron może automatycznie zaplanować bezpieczną trasę powrotu do punktu startu.
 • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód – DJI Air 3 korzysta z precyzyjnych czujników i zaawansowanego systemu APAS 5.0, aby automatycznie wykrywać i omijać przeszkody we wszystkich kierunkach.

Wszystko to sprawia, że nie musisz się martwić – nawet jeśli jesteś początkującym pilotem, DJI Air 3 zapewni Ci bezpieczny lot. Ciesz się spokojem ducha i swobodnie realizuj swoje artystyczne wizje!

Air 3

Aż 3 warianty zestawów do wyboru

Już wiesz, że DJI Air 3 będzie dla Ciebie odpowiedni? Mamy jeszcze jedną świetną wiadomość! W sprzedaży dostępne są trzy różne zestawy z nowym dronem DJI. Możesz wybierać spośród takich wariantów jak:

 • DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) – rozszerzony zestaw z dronem, trzema akumulatorami, sześcioma parami śmigieł, nowym hubem do ładowania, torbą na ramię i aparaturą sterującą DJI RC 2, która wyróżnia się 5,5 calowym ekranem.
 • DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2) – zawiera drona i te same akcesoria co poprzedni zestaw, ale zamiast aparatury DJI RC 2 znajdziesz w nim aparaturę DJI RC-N2, która wymaga podłączenia smartfona.
 • DJI Air 3 (DJI RC-N2) – podstawowy zestaw z dronem, jednym akumulatorem, trzema parami śmigieł i aparaturą sterującą DJI RC-N2.

Masz już swojego faworyta? Wybierz najlepszy zestaw dla siebie, wzbij się w przestworza i stwórz mnóstwo zapierających dech w piersiach ujęć!

Air 3

Polecane

pixel