Unboxing DJI Air 2S: najmniejszy dron DJI z 1-calową matrycą

Poznaj nowego drona z serii Air

W tej chwili najnowsze urządzenie DJI z serii Air jest zarazem najpotężniejsze. Rozszerza wiele funkcji, które sprawiały, że Mavic Air 2 był tak wyjątkowy. DJI Air 2S oferuje 1-calową matrycę, nowe funkcje MasterShots, możliwość nagrywania filmów 5.4K, 4-kierunkowe wykrywanie przeszkód i wiele więcej.

Teraz rozpakujemy DJI Air 2S i pokażemy Ci wszystko, co wchodzi w skład zarówno standardowego zestawu, jak i rozszerzonego Fly More Combo. Przyjrzymy się także kilku najważniejszym cechom drona, które sprawiają, że okazuje się on niezastąpionym narzędziem dla każdego łowcy podniebnych przygód.

DJI Air 2S: zawartość zestawu

DJI Air 2S Fly More Combo

Standardowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć latać DJI Air 2S. Specjalnie dla użytkowników, którzy oczekują czegoś więcej od swoich dronów, powstał również zestaw Fly More Combo, w którym znajdziesz to, co w wariancie podstawowym, a także kilka dodatkowych akcesoriów zapewniających między innymi dłuższy czas lotu i większą wygodę. Poniżej zamieściliśmy pełną listę produktów wchodzących w skład obu zestawów.

 AkcesoriaDJI AIR 2SDJI Air 2S Fly More Combo
1Dron× 1× 1
2Aparatura sterująca× 1× 1
3Inteligentny akumulator× 1× 3
4Ładowarka do akumulatorów× 1× 1
5Kabel zasilania AC× 1× 1
6Śmigła o niskim poziomie głośności (para)× 3× 6
7Osłona gimbala× 1× 1
8Kabel USB-C× 1× 1
9Kabel do aparatury sterującej (USB-C)× 1× 1
10Kabel do aparatury sterującej (Lightning)× 1× 1
11Kabel do aparatury sterującej (Micro-USB)× 1× 1
12Zapasowe drążki do aparatury sterującej (para)× 1× 1
13Zestaw filtrów ND (ND4/8/16/32)× 0× 1
14Hub ładowania do akumulatorów× 0× 1
15Adapter powerbank do akumulatorów× 0× 1
16Torba na ramię× 0× 1

Najważniejsze cechy

1-calowa matryca CMOSMasterShotsFilmy 5.4K
Transmisja FHD do 8 km4-kierunkowe wykrywanie przeszkódADS-B

Wydajność kamery

Dzięki 1-calowej matrycy i dużym pikselom 2,4 μm DJI Air 2S może nagrywać filmy 5.4K/30FPS i 4K/60FPS. To pozwala użytkownikom uchwycić więcej szczegółów na każdym ujęciu i zapewnia bogatsze, bardziej dynamiczne, wysokiej jakości rezultaty. Sprawdźmy, co odpowiada za tak niesamowitą wydajność kamery DJI Air 2S.

1-calowa matryca

1-calowa matryca zapewnia niezliczone korzyści - zwłaszcza w wypadku drona tak lekkiego i kompaktowego jak DJI Air 2S. Taka kombinacja oznacza, że możesz wygodnie uzyskać profesjonalne rezultaty w wielu różnych miejscach.

Zasadniczo większa matryca oznacza większe piksele, które gromadzą więcej informacji wizualnych. Użytkownicy mogą zatem cieszyć się dużą rozpiętością tonalną, lepszą rozdzielczością, dokładniejszym odwzorowaniem kolorów i zachwycającą szczegółowością wszystkich obszarów sceny - niezależnie od jakości ich oświetlenia. To zapewnia również większą elastyczność podczas edycji materiałów. Czy rozjaśniasz ciemne ujęcie, czy odzyskujesz detale, czy poprawiasz kolory, czy nawet kadrujesz, DJI Air 2S umożliwia to wszystko i wiele więcej.

5.4K/30FPS

DJI Air 2S pozwala użytkownikom nagrywać zachwycające filmy 5.4K/30FPS i 4K/60FPS. Podobne rozdzielczości gwarantują, że gotowe nagrania będą prezentować się tak samo wspaniale, jak lokalizacje, w których zostały wykonane. Zaskoczą Cię też ekstremalnie dobrą jakością i bogactwem szczegółów - nawet, gdy wyświetlisz je na większym ekranie.

Timelapse, D-Log, format RAW oraz inteligentny HDR

Istnieje mnóstwo powodów, które sprawiają, że DJI Air 2S jest idealny dla twórców. Dzięki 1-calowej matrycy CMOS nagrania timelapse są łatwe do wykonania, a zarazem bardziej szczegółowe i dynamiczne niż kiedykolwiek wcześniej. Format zdjęć RAW z rozpiętością tonalną do 12,6 przesłon przechowuje więcej informacji wizualnych, dając twórcom dodatkowe możliwości podczas edycji. 10-bitowy profil kolorystyczny Dlog-M może zapisać do miliarda kolorów, zachowując każdy wyróżniający obraz detal. Inteligentna technologia HDR pozwala natomiast automatycznie łączyć kilka ujęć, poszerzając rozpiętość tonalną w celu uzyskania większej głębi.


Inteligentne funkcje

DJI Air 2S przekracza kolejne granice możliwości inteligentnych i autonomicznych funkcji kamery drona.

MasterShots

Nowa ewolucja trybów QuickShots, MasterShots, pozwala użytkownikom uzyskiwać najlepsze ujęcia w każdej lokalizacji za pomocą zaledwie kliknięcia. Ta łatwa w użyciu funkcja sprawia, że DJI Air 2S automatycznie nagrywa materiał, lecąc wzdłuż kilku tras, a następnie generuje gotowy, kinowy film. To zapewnia pilotom bogate, kreatywne rozwiązania do tworzenia zapierających dech w piersiach treści.

FocusTrack

Z DJI Air 2S wskazywanie obiektów i podążanie za nimi staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki funkcji FocusTrack. Ten zestaw trybów śledzenia obejmuje kilka zaawansowanych opcji umożliwiających nagrywanie z zachowaniem Twojego celu w centrum kadru.


Funkcje bezpieczeństwa

DJI Air 2S to nie tylko potęga obrazowania. Dron został też wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i technologie, których użytkownicy przywykli oczekiwać od DJI.

Transmisja O3

DJI Air 2S charakteryzuje się najbardziej zaawansowaną technologią transmisji obrazu O3 (OcuSync 3.0). Dzięki temu zapewnia ultrapłynny, czysty i niezawodny przekaz, zawsze kiedy latasz. Przesyłanie wideo 1080p na odległość do 8 km pozwala użytkownikom nie tylko zobaczyć więcej, ale też polecieć dalej z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Wykrywanie przeszkód

DJI Air 2S wykrywa przeszkody w 4 kierunkach: góra, dół, przód oraz tył. 4 pary czujników zapewniają stabilne i niezawodne działanie tej funkcji niezależnie od sytuacji. Udoskonalony Advanced Pilot Assistance System (APAS 4.0)* umożliwia dronowi autonomiczne unikanie przeszkód - nawet w złożonych scenariuszach i przy dużych prędkościach.

DJI Care Refresh

Ubezpieczenie DJI Care Refresh jest już dostępne dla DJI Air 2S. Ten kompleksowy plan ochrony oferuje wymianę jednostki za niewielką opłatą i pokrywa wypadki takie jak na przykład kolizje, uszkodzenia powstałe w wyniku kontaktu drona z wodą, ucieczki i inne. Ciesz się lotem DJI Air 2S z większym spokojem ducha.


Podsumowanie

1-calowa matryca CMOS, nowe tryby MasterShots, filmy 5.4K i 4-kierunkowe wykrywanie przeszkód sprawiają, że DJI Air 2S to idealny dron dla każdego, kto chce uchwycić świat w każdym, zachwycającym szczególe. Kompaktowy rozmiar i lekka waga urządzenia pozwalają też użytkownikom zabrać je ze sobą na każdą przygodę.

Kup teraz


Uwagi:

* APAS 4.0 nie jest dostępny podczas nagrywania w 5.4K/30FPS, 5.4K/25FPS, 5.4K/24FPS, 4K/60FPS, 4K/50FPS, 4K/48FPS, 2.7K/60FPS, 2.7K/50FPS, 2.7K/48FPS, 1080p/120FPS.
** Wszystkie parametry podane na tej stronie zostały zmierzone z wykorzystaniem produkcyjnej wersji DJI Air 2S. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od otoczenia lotu, zastosowanej metody i wersji oprogramowania.
*** Wszystkie filmy i zdjęcia zamieszczone na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z obowiązującymi lokalnie przepisami i regulacjami prawnymi.

Polecane

pixel