DJI Mic

Kod produktu: 030600  
 | 
1 729 PLN

   INFORMACJA

   DJI Mic w dostępności!

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Nagrywaj dźwięk tak doskonały, jak Twoje filmy. DJI Mic pozwala uzyskać krystalicznie czyste brzmienie i obsługuje 2-kanałowe nagrywanie o zasięgu nawet 250 m. Wystarczy włączyć mikrofon i podłączyć go do kamery, aby cieszyć się najwyższą jakością audio. DJI Mic to idealne narzędzie dla wymagających twórców!

   Nagrywanie
   2-kanałowe

   Bezprzewodowa
   transmisja do 250 m

   Do 14 h wbudowanej
   pamięci

   Przenośny
   i kompaktowy

   Szeroka
   kompatybilność

   Czas pracy
   do 15 h[3]

   2-kanałowe nagrywanie

   Bez przeszkód nagrywaj wywiady z wieloma osobami lub twórz oryginalne materiały w niewielkim studio. W skład zestawu wchodzą 2 nadajniki z mikrofonami, które obsługują dookólny dźwięk. Dzięki temu doskonale zaspokoją potrzeby reporterów, autorów podcastów i nie tylko!

   Fantastyczna jakość dźwięku

   Nagraj każdy kanał na oddzielną ścieżkę lub połącz je razem i ciesz się większą swobodą podczas postprodukcji. DJI Mic pozwala profesjonalnie rejestrować dźwięk i świetnie odwzorowuje tony w szerszym zakresie częstotliwości. Wyróżnia się także wysoką wiernością odtwarzania. Wszystko to sprawia, że za jego pomocą bez trudu uzyskasz wymarzone rezultaty.

   Niezawodna transmisja bezprzewodowa

   Nagrywasz w wyjątkowo złożonych scenariuszach? Żaden problem! DJI Mic oferuje niezawodną transmisję bezprzewodową, która gwarantuje doskonałej jakości połączenie między nadajnikiem a odbiornikiem. Dzięki temu niemal w każdej sytuacji możesz cieszyć się stabilnym sygnałem i efektywną redukcją opóźnień.

   Swoboda ruchów

   Zyskaj niemal nieograniczoną swobodę ruchów, kiedy nagrywasz. Stabilne pasmo przenoszenia 2,4 GHz odpowiada za niezawodne, bezprzewodowe połączenie systemu DJI Mic - już nie musisz ograniczać się do zbyt krótkich kabli!

   Zakłócenia mu niestraszne

   Pożegnaj zakłócenia. DJI Mic został wyposażony w ulepszony system bezprzewodowej transmisji, który zapewnia szybki i stabilny przesył sygnału nawet w takich miejscach jak supermarket, galeria handlowa, biuro czy dworzec kolejowy.

   Czytelny wyświetlacz dotykowy i wbudowana pamięć wewnętrzna

   Odbiornik DJI Mic został wyposażony w wyświetlacz dotykowy, która pozwala szybko i wygodnie wybrać kanał, zmienić ustawienia wejścia/wyjścia oraz skorzystać z kilku innych przydatnych funkcji. Co więcej, obydwa nadajniki mają wbudowane pamięci wewnętrzne do 14 h. Dzięki temu możesz zapomnieć o problemach takich jak spadek klatek audio czy utrata sygnału.

   Uniwersalna kompatybilność

   Posiadasz różne urządzenia z różnego rodzaju portami? DJI Mic będzie pasował do nich wszystkich! Dzięki wbudowanym interfejsom USB-C, Lightning i TRS 3,5 mm odbiornik jest kompatybilny z wieloma popularnymi modelami kamer, laptopów i smartfonów.

   Uwolnij ręce

   Zależy Ci na jeszcze większej swobodzie ruchów, podczas nagrywania? Uwolnij ręce i przymocuj nadajnik do ubrania lub innego obiektu! Pozwalają na to magnetyczne uchwyty oraz wbudowany klips. Urządzenie jest przy tym lekkie jak piórko - waży zaledwie około 30 g.

   Praktyczny klips

   Każdy nadajnik został wyposażony w praktyczny klips, który umożliwia wygodne przypięcie urządzenia do ubrania lub innego przedmiotu.

   Magnetyczne uchwyty

   Nie chcesz przypinać nadajnika za pomocą klipsa? A może Twoje ubranie się do tego nie nadaje? Żaden problem! Po prostu przymocuj transmiter, używając do tego magnetycznych uchwytów.

   Bajecznie prosty montaż

   Teraz możesz szybko i wygodnie przymocować odbiornik do kamery DSLR, uchwytu na telefon lub aparatu bezlusterkowego. Po prostu zamontuj urządzenie za pomocą adaptera zimna stopka i stwórz kolejny zaskakujący materiał!

   Nagrywaj tak długo, jak chcesz

   Postaw na system, który pozwoli Ci nagrywać tak długo, jak potrzebujesz. Odbiornik DJI Mic pracuje do 5 godzin na jednym ładowaniu, a nadajniki nawet przez 5,5 godziny. Co więcej, etui ładujące umożliwia wydłużenie czasu pracy urządzeń do aż 15 godzin!

   Poznaj etui ładujące DJI Mic

   Wygodnie przechowuj i ładuj swoje urządzenia jednocześnie. Lekkie i przenośne etui ładujące DJI Mic nie tylko pozwala naładować odbiornik i nadajniki, ale też umożliwia ich bezpieczny transport i szybkie parowanie.
    

   Połączą się w mgnieniu oka

   Aby zacząć nagrywać najwyższej jakości dźwięk, wystarczy wyjąć nadajniki oraz odbiornik z etui - urządzenia połączą się z Twoim sprzętem automatycznie! Jedyne, co musisz zrobić to przeprowadzić wstępną konfigurację.

   Wielopoziomowa regulacja wzmocnienia

   Nieważne, w jakim otoczeniu nagrywasz - z DJI Mic niemal zawsze znajdziesz idealne ustawienie. Urządzenie pozwala regulować czułość wejścia i wyjścia w zakresie -12 dB - 12 dB.

   Osłona przeciwwietrzna

   Nagrywasz w wietrznym lub hałaśliwym otoczeniu? Wykorzystaj specjalną osłonę na mikrofon, aby zapewnić sobie krystalicznie czyste brzmienie niemal w każdych warunkach!

   Safety Track

   Już nie musisz się martwić, że stracisz swoje nagrania w razie ewentualnych problemów takich jak zniekształcenia lub przesterowanie. Aby zabezpieczyć Twoje materiały, DJI MIc nagrywa dodatkową ścieżkę o głośności -6 dB jako kopię zapasową.


   Przypisy:

   1. Przetestowano w wolnym od przeszkód środowisku zewnętrznym w zgodzie z przepisami FCC.
   2. Przetestowano przy częstotliwości próbkowania 48 000 Hz i w formacie audio mono WAV 24-bit.
   3. Przetestowano z 2 nadajnikami podłączonymi do odbiornika, bez nagrywania kopii zapasowej i z odbiornikiem podłączonym do kamery.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj