DJI RS 3 Mini

Kod produktu: 041242  
 | 
1 999 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży!

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Pierwszy model Mini w serii RS. DJI RS 3 Mini to niewielki i lekki stabilizator ręczny, który wyróżnia się potężnym udźwigiem Obsługuje popularne kombinacje kamer bezlusterkowych i obiektywów, oferuje też doskonałą wydajność stabilizacji znaną z serii RS 3. Uwolnij swój filmowy potencjał i bez wysiłku twórz profesjonalne materiały!

   Lekka konstrukcja
   795 g [1]

   Obsługa A7 +
   24-70 mm F2.8 GM

   Sterowanie migawką
   przez Bluetooth

   Algorytm
   stabilizacji RS 3.
   generacji

   Native Vertical
   Shooting

   Kolorowy ekran
   dotykowy 1,4"

   Przełom w kompaktowej konstrukcji

   RS 3 Mini cechuje się innowacyjnym designem, który obejmuje mniejszą konstrukcję, zintegrowany akumulator i natywną możliwość nagrywania w pionie. Jest wyjątkowo kompaktowy i przenośny – z łatwością zmieścisz go w torbie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podróży. Sprzęt waży zaledwie 795 g (w trybie Portrait), co oznacza, że jest o około 50% lżejszy niż RS 3 Pro i o około 40% lżejszy niż RS 3. [1] Ponadto podczas pracy w trybie Horizontal RS 3 Mini waży tylko 850 g. To jednak nie wszystko – odpowiednio położony środek ciężkości zapewnia większą stabilność i ergonomię, kiedy nagrywasz z ręki.

   Maksimum wydajności, minimum wysiłku

   RS 3 Mini wyróżnia się udźwigiem do 2 kg, co czyni go najlepszym w jego kategorii wagowej* i sprawia, że z łatwością poradzi sobie z większymi konfiguracjami takimi jak na przykład Sony A7S3 z obiektywem 24-70 mm F2.8 GM. Urządzenie obsługuje popularne aparaty bezlusterkowe z matrycami pełnoklatkowymi lub APS-C, umożliwiając korzystanie z szerokiego zakresu kombinacji.[2] Co więcej, dzięki silnikom o wysokim momencie obrotowym RS 3 Mini gwarantuje stabilność podczas powiększania do maksymalnej ogniskowej na większości obiektywów bez potrzeby ponownego wyważania.

   *W styczniu 2023 r.

   Bogate ruchy kamery

   Dzięki unikalnemu rozmiarowi i funkcjom RS 3 Mini bez trudu uzyskasz mnóstwo ciekawych ruchów kamery. Subject Circling ułatwi Ci nagrywanie podczas okrążania ludzi, Subject Tracking pozwala stabilnie podążać za obiektami i przełączać się między wysokimi a niskimi kątami, a 3D 360 Roll umożliwia tworzenie dynamicznych ujęć z obrotami o 360°. To jednak nie koniec! Aplikacja Ronin jest pełna inteligentnych funkcji, które pobudzają wyobraźnię. Do dyspozycji masz takie opcje jak na przykład aparaty bezlusterkowe z matrycami pełnoklatkowymi lub APS-C, Timelapse, Track czy Panorama. Teraz z łatwością uzyskasz zachwycające efekty wizualne i stworzysz materiały wideo, które przyciągną wzrok!

   Profesjonalna stabilizacja

   RS 3 Mini korzysta z tego samego algorytmu RS 3. generacji co RS 3 Pro, dzięki czemu może zapewnić stabilizację na profesjonalnym poziomie. Sceny biegu, ujęcia kręcone pod niskim kątem czy nagrywanie w trybie Flashlight – teraz Twoje materiały wideo będą stabilne niemal w każdej sytuacji!

   Nowa dwuwarstwowa płytka szybkiego montażu

   Ulepszona dwuwarstwowa płytka szybkiego montażu została wyposażona w górną płytę z zakrzywioną prowadnicą, która zapobiega obracaniu się i luzowaniu kamery. Co więcej, dzięki wyraźnym znacznikom mocowania i blokowania ułatwiono uruchamianie i przechowywanie urządzenia. Teraz wystarczy kilka chwil, aby przygotować się do pracy! Płytka jest też zgodna ze standardem ARCA, co pozwala na wygodny montaż różnego rodzaju statywów.

   Native Vertical Shooting

   RS 3 Mini oferuje przełomowe rozwiązania w zakresie nagrywania w pionie. Nie musisz korzystać z dodatkowych akcesoriów! Wystarczy przymocować standardową płytkę szybkiego montażu do pionowego ramienia urządzenia i już możesz tworzyć materiały zoptymalizowane pod kątem mediów społecznościowych. Co więcej, w porównaniu z trybami portretowymi innych stabilizatorów kąt obrotu gimbala RS 3 Mini w trybie Native Vertical został znacznie zwiększony. Dzięki temu możesz cieszyć się niemal takim samym doświadczeniem kontroli jak w trybie Horizontal. Ułatwione zostało również nagrywanie w trybach Upright, Underslung, Flashlight i nie tylko.

   Intuicyjna obsługa

   RS 3 Mini oferuje funkcję sterowania migawką przez Bluetooth, która pozwala wykonywać zdjęcia i filmy za pomocą przycisku nagrywania na gimbalu. Co więcej, jeśli korzystasz z kamery Sony z obiektywem cyfrowym, możesz bezpośrednio kontrolować jego optyczny lub cyfrowy zoom przy użyciu przedniego pokrętła, co eliminuje konieczność stosowania kabla Camera Control. [2] Urządzenie ma także wbudowany kolorowy ekran dotykowy 1,4" oraz specjalny przycisk M, który umożliwia szybkie przełączanie się między trybami PF (Pan Follow), PTF (Pan and Tilt Follow) i FPV. Ponadto przednie pokrętło pozwala wygodnie regulować ostrość, ISO, przysłonę, migawkę lub inne parametry. [3]

   Nagrywaj nawet przez 10 godzin

   Zintegrowany akumulator zapewnia czas pracy do 10 godzin, oferując wystarczającą moc, aby pozwolić Ci nagrywać nawet przez cały dzień. [4] Naładuj RS 3 Mini w zaledwie około 2,5 godziny i szybko wróć do filmowania. Możesz nawet korzystać z urządzenia podczas ładowania! [5]

   Korzystaj z dodatkowych akcesoriów

   RS 3 Mini został wyposażony w port NATO, który pozwala na montaż takich akcesoriów jak uchwyty Briefcase Handle, dodatkowe oświetlenie i monitory, co przekłada się na mnóstwo możliwości konfiguracji i większą elastyczność. Możesz też skorzystać z DJI Mic, aby bez wysiłku uzupełnić swoje filmy o doskonałej jakości dźwięk. [6] Ten zaawansowany system audio jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z etui! Kompaktowy mikrofon wyróżnia się zasięgiem transmisji do 250 m i pracuje nawet do 15 godzin (z etui ładującym). Dodatkowo nadajniki DJI Mic są wyjątkowo lekkie i przenośne, a dzięki magnetycznym akcesoriom możesz na przykład przymocować je do ubrania.

   DJI RC-N1

   Znana i lubiana aparatura sterująca DJI, która zapewnia maksymalny bitrate 18 Mbps i niskie opóźnienie na poziomie zaledwie około 120 ms. Zamontuj na niej swój telefon i ruszaj na kolejną podniebną przygodę!

   180 x 86 x 10 mm

   MAKS. WYMIARY WSPIERANYCH URZĄDZEŃ MOBILNYCH

   DJI RC

   Jeszcze prostsza i wygodniejsza obsługa drona? Teraz to możliwe! Aparatura sterująca DJI RC została wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz i ma zainstalowaną aplikację DJI Fly, nie musisz więc już korzystać ze smartfona, kiedy podbijasz przestworza.

   do 4 godzin

   CZASU PRACY KONTROLERA

   DJI FLY

   PREINSTALOWANA APLIKACJA

   Przypisy

   1. DJI RS 3 Mini waży 795 g (w trybie Portrait), co czyni go o około 47% lżejszym niż RS 3 Pro i o 38% lżejszym niż RS 3. Podczas nagrywania w trybie Horizontal urządzenie waży 850 g. Obie wagi obejmują płytkę szybkiego montażu i nie obejmują przedłużonego uchwytu / tripodu.
   2. Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych modeli kamer, sprawdź listę kompatybilności.
   3. Wymaga kabla Camera Control. Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych modeli kamer, sprawdź listę kompatybilności.
   4. Zmierzono przy wypoziomowanym, nieruchomym urządzeniu i wyważonym gimbalu. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu.
   5. Przetestowano w temperaturze 25°C podczas korzystania z ładowarki 10 W.
   6. DJI Mic łączy się z kamerą i jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Gimbal

   Jak aktywować DJI RS 3 Mini?

   Wykonaj poniższe kroki, aby aktywować urządzenie:
   1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby włączyć DJI RS 3 Mini, a następnie wybierz język.
   2. Włącz funkcję Bluetooth w swoim smartfonie.
   3. Uruchom aplikację Ronin na swoim smartfonie i zarejestruj lub zaloguj się na swoje konto DJI. Stuknij w Connect (Połącz) i wybierz DJI RS 3 Mini. Wprowadź domyślne hasło 12345678 i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby aktywować DJI RS 3 Mini.
   4. Po udanej aktywacji, DJI RS 3 Mini wejdzie w tryb uśpienia. Naciśnij przycisk zasilania raz, aby wyjść z trybu uśpienia przed użyciem.
   * Podczas aktywacji upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne jest podłączone do Internetu.
   ** DJI RS 3 Mini obsługuje do pięciu prób bez aktywacji. Po tym, aktywacja jest wymagana do dalszego użytkowania.

   Czy DJI RS 3 Mini jest wodoodporny i pyłoszczelny?

   DJI RS 3 Mini nie jest wodoodporny ani pyłoszczelny. Proszę trzymać się z dala od wody i kurzu podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.

   Z jakiego materiału wykonany jest DJI RS 3 Mini?

   DJI RS 3 Mini składa się przede wszystkim ze stopu aluminium.

   Jaki jest materiał i rozmiar ekranu w DJI RS 3 Mini?

   DJI RS 3 Mini jest wyposażony w 1,4-calowy pełnokolorowy ekran dotykowy LCD.
   Pełnokolorowy ekran dotykowy przyjmuje nowy projekt UI i logikę interfejsu, umożliwiając intuicyjną kontrolę i łatwe użytkowanie. Możesz dostosować większość funkcji bez aplikacji i uzyskać dostęp do wspólnych ustawień na wyciągnięcie ręki.

   Czy DJI RS 3 Mini ma jakieś skróty klawiszowe?

   1. Przycisk zasilania
   Naciśnij i przytrzymaj: Włączanie/wyłączanie zasilania.
   Naciśnij raz/dwa razy: Uśpienie/obudzenie.
   Naciśnij raz przy wyłączonym zasilaniu gimbala: Sprawdź aktualny poziom naładowania gimbala.
   2. Spust
   Naciśnij i przytrzymaj: Wejdź w tryb blokady.
   Naciśnij dwa razy: Ponowne wyśrodkowanie gimbala.
   Naciśnij trzykrotnie: Wejdź w tryb Selfie.
   3. Przednie pokrętło
   Domyślnym ustawieniem jest elektroniczne ustawianie ostrości. Funkcję można zmienić na ekranie dotykowym.
   4. Przycisk sterowania aparatem
   Naciśnij do połowy: Sterowanie autofokusem.
   Naciśnij raz: Rozpocznij/zatrzymaj nagrywanie.
   Naciśnij i przytrzymaj: Zrób zdjęcie.
   5. Joystick
   Pchnij w górę lub pociągnij w dół: Sterowanie ruchem osi Tilt (ustawienie domyślne).
   Pchnij w lewo lub w prawo: Sterowanie ruchem osi Pan (ustawienie domyślne).
   6. Przycisk M
   Naciśnij raz: Przełącz parametry konfiguracyjne.
   Naciśnij i przytrzymaj: Wejdź w tryb Sport.
   Naciśnij i przytrzymaj podczas dwukrotnego naciskania spustu: Wejście i pozostanie w trybie Sport. Powtórz, aby wyjść z trybu Sport.
   Naciśnij i przytrzymaj przycisk M i spust: Uruchomienie auto tune.

   Jakie tryby gimbala obsługuje DJI RS 3 Mini?

   DJI RS 3 Mini obsługuje tryby PF (Pan Follow), PTF (Pan/Tilt Follow), FPV, 3D Roll 360 i Custom. Możesz przełączyć tryb gimbala naciskając przycisk M lub na ekranie dotykowym.
   1. W trybie PF tylko oś Pan podąża za ruchem uchwytu. Jest to odpowiednie dla poziomych ruchów kamery, takich jak okrążanie obiektu, ruchy w lewo i w prawo oraz pojawiające się ujęcia typu walk-through.
   2. W trybie PTF obie osie - Pan i Tilt - podążają za ruchem uchwytu. Jest to odpowiednie dla sytuacji, gdy kamera porusza się w górę i w dół lub po skosie.
   3. W trybie FPV wszystkie trzy osie podążają za ruchem uchwytu. Jest to często stosowane w sytuacjach, gdy obraca się kamerę.
   4. W trybie 3D Roll 360 oś Tilt obróci się o 90°, a obiektyw kamery będzie skierowany prosto do góry. Następnie można sterować joystickiem, aby obrócić oś Pan o 360° w celu stworzenia efektu tunelu czasowego.
   5. W trybie Custom można ręcznie ustawić dowolną oś do śledzenia.

   Jak włączyć różne tryby pracy DJI RS 3 Mini?

   1. Ponowne wyśrodkowanie gimbala: Naciśnij dwukrotnie spust.
   2. Tryb Selfie: Naciśnij spust trzy razy.
   Ponowne wyśrodkowanie gimbala w trybie Selfie: Naciśnij spust dwa razy.
   3. Tryb uśpienia: Naciśnij przycisk zasilania raz lub dwa razy, aby wejść w tryb uśpienia, i naciśnij przycisk zasilania raz lub dwa razy ponownie, aby obudzić gimbala.
   4. Tryb Sport: Naciśnij i przytrzymaj przycisk M, aby wejść w tryb Sport, i zwolnij przycisk, aby wyjść z trybu.
   Pozostanie w trybie Sport: Naciśnij i przytrzymaj przycisk M, jednocześnie naciskając dwukrotnie spust, aby wejść i pozostać w trybie Sport. Powtórz, aby wyjść z trybu Sport.
   5. 3D Roll 360: Na ekranie dotykowym ustaw tryb na 3D Roll 360.
   6. Tryb Underslung: Możesz wejść w ten tryb na jeden z następujących sposobów:
   Metoda 1: Naciśnij i przytrzymaj spust, a następnie zwolnij spust, aby użyć.
   Metoda 2: Wyłącz zasilanie lub przełącz gimbal w tryb uśpienia, obróć oś Roll w tył, obróć DJI RS 3 Mini do góry nogami, a następnie włącz zasilanie lub wyjdź z trybu uśpienia.
   7. Tryb lampy błyskowej: Przytrzymaj DJI RS 3 Mini poziomo, aby użyć.

   Czy DJI RS 3 Mini używa automatycznych czy ręcznych blokad osi?

   DJI RS 3 Mini został zaprojektowany z ręcznymi blokadami osi.

   Jaka jest masa urządzenia DJI RS 3 Mini?

   Gimbal: Produkt waży 795g w trybie portretowym. Podczas fotografowania z poziomym ramieniem produkt waży 850g. Obie wagi obejmują płytkę szybkiego montażu i nie obejmują przedłużanego uchwytu/statywu.
   Przedłużany uchwyt/statyw: Około 128g

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje fotografowanie w pionie? Jak mogę tego używać?

   Tak. DJI RS 3 Mini może przełączyć się na fotografowanie w pionie bez dodatkowych akcesoriów, takich jak pionowe mocowanie kamery. Wystarczy, że przymocujesz standardową płytkę szybkiego montażu do pionowego ramienia. Jest to wygodne dla tworzenia krótkich filmów w mediach społecznościowych. Obsługuje przełączanie między fotografowaniem w poziomie i w pionie, aby spełnić potrzeby fotografowania w różnych proporcjach.
   Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z filmem instruktażowym DJI RS 3 Mini.

   Jak dostosować wyważenie, gdy DJI RS 3 Mini jest w trybie portretowym?

   Po szczegóły zapraszamy do filmu instruktażowego DJI RS 3 Mini.

   Jak dostosować wyważenie, gdy DJI RS 3 Mini jest w trybie zdjęć poziomych?

   Po szczegóły zapraszamy do filmu instruktażowego DJI RS 3 Mini.

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje fotografowanie w pojazdach?

   DJI RS 3 Mini nie jest kompatybilny z zestawem bazowym rozszerzającym i nie może być używany do fotografowania w pojazdach.

   Czy mogę odłączyć uchwyt w DJI RS 3 Mini?

   DJI RS 3 Mini przyjmuje zintegrowaną konstrukcję uchwytu, która może dodatkowo zmniejszyć ogólną wagę i zwiększyć przenośność, więc uchwyt nie może zostać odłączony.

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje tryb SuperSmooth?

   Nie

   Jakie porty akcesoriów posiada DJI RS 3 Mini?

   Port NATO z boku korpusu DJI RS 3 Mini obsługuje instalację akcesoriów takich jak uchwyty walizkowe, zewnętrzne światła wypełniające oraz mikrofony.
   Port NATO jest kompatybilny z uchwytem DJI RS Briefcase Handle. Jeśli masz już to akcesorium, możesz go użyć bezpośrednio z DJI RS 3 Mini.
   Dolny otwór na śrubę 1/4" może być wykorzystany do podłączenia statywów, uzyskując większą stabilność.

   Jakie funkcje obsługuje przednie pokrętło DJI RS 3 Mini?

   Przednie pokrętło DJI RS 3 Mini obsługuje sterowanie ostrością/zoomem, regulację parametrów aparatu, takich jak ISO, przysłona i migawka, lub sterowanie ruchem osi Roll/Pan/Tilt gimbala. * Funkcje sterowania aparatem wymagają połączenia Bluetooth lub kabla sterującego aparatem. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wyszukiwania kompatybilności serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe w DJI RS 3 Mini?

   Proszę zapoznać się z samouczkiem wideo dotyczącego aktualizacji oprogramowania sprzętowego DJI RS 3 Mini.

   Czy mogę regulować jasność ekranu w DJI RS 3 Mini?

   Nie

   Jak zresetować parametry gimbala lub zmienić hasło Bluetooth w DJI RS 3 Mini?

   Na ekranie dotykowym przesuń palcem w dół od strony głównej, dotknij ikony Settings (Ustawienia), a następnie przesuń palcem w dół i dotknij opcji Restore Parameters (Przywróć parametry), aby przywrócić odpowiednio parametry gimbala* lub zmienić hasło Bluetooth.
   * Parametry gimbala odnoszą się do parametrów takich jak sztywność silnika, podążanie i joystick.

   Jakie kombinacje aparatów i obiektywów obsługuje DJI RS 3 Mini?

   Prosimy o zapoznanie się ze stroną wyszukiwania zgodności z serią Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jakie jest testowane obciążenie użytkowe obsługiwane przez DJI RS 3 Mini?

   0.4-2 kg (0.8-4.4 lbs).

   Jak połączyć DJI RS 3 Mini z moją kamerą?

   DJI RS 3 Mini obsługuje połączenie migawki Bluetooth oraz połączenie kabla sterującego kamerą. Szczegółowe operacje są następujące.
   Metoda 1: Połączenie migawki przez Bluetooth
   1. Włącz Bluetooth i funkcję zdalnego sterowania kamerą.
   2. Na ekranie dotykowym, przesuń palcem w dół od góry strony głównej, aby wejść do centrum sterowania. Dotknij ikony Bluetooth w prawym górnym rogu, a DJI RS 3 Mini rozpocznie wyszukiwanie sygnałów Bluetooth otaczających urządzeń. Możesz wybrać odpowiedni Bluetooth swojej kamery, aby się połączyć. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła łączącego. Po udanym połączeniu, ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski.
   * DJI RS 3 Mini może połączyć się tylko z jedną kamerą w tym samym czasie. Podczas łączenia z inną kamerą, automatycznie rozłączy się z poprzednio połączoną kamerą.
   ** Aby uzyskać informacje o tym, czy kamera obsługuje połączenie migawki Bluetooth i związane z tym ustawienia, zapoznaj się ze stroną wyszukiwania kompatybilności serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.
   Metoda 2: Podłączenie kabla sterującego kamerą
   Proszę wybrać odpowiedni kabel sterujący kamerą zgodnie z modelem kamery. Podłącz jeden koniec kabla do portu sterowania migawką w kamerze i podłącz drugi koniec do portu sterowania kamerą RSS w DJI RS 3 Mini.
   * Kable nie zawarte w pudełku wymagają dodatkowego zakupu.

   Jakie kamery mogą być sterowane przez migawkę Bluetooth w DJI RS 3 Mini?

   Prosimy o zapoznanie się ze stroną wyszukiwania zgodności z serią Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak włączyć sterowanie migawką przez Bluetooth w DJI RS 3 Mini?

   Na ekranie dotykowym, przesuń palcem w dół od góry strony głównej, aby wejść do centrum sterowania. Dotknij ikony Bluetooth w prawym górnym rogu, a DJI RS 3 Mini rozpocznie wyszukiwanie sygnałów Bluetooth otaczających urządzeń. Możesz wybrać odpowiedni Bluetooth swojej kamery, aby się połączyć. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła łączącego. Po udanym połączeniu, ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski.
   Aby poznać szczegóły, zapoznaj się z filmem instruktażowym DJI RS 3 Mini.

   Jakie funkcje kamery mogą być sterowane przez migawkę Bluetooth w DJI RS 3 Mini?

   Naciśnij do połowy przycisk sterujący aparatu: Sterowanie autofokusem Naciśnij przycisk sterowania kamerą: rozpoczynanie/zatrzymywanie nagrywania Naciśnij i przytrzymaj przycisk sterowania kamerą: Zrób zdjęcie * Obsługiwane funkcje różnią się w zależności od aparatu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wyszukiwania zgodności z serią Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak sprawdzić poziom naładowania akumulatora w DJI RS 3 Mini, gdy jest on wyłączony?

   Możesz nacisnąć przycisk zasilania, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje szybkie ładowanie?

   Nie. Zaleca się używanie ładowarki 10W ze standardowym kablem ładującym USB-C do ładowania urządzenia.

   Jak długo trwa pełne naładowanie DJI RS 3 Mini?

   Najszybszy czas pełnego ładowania wynosi 2,5 godziny*.
   * Testowane w środowisku o temperaturze 25°C przy użyciu ładowarki 10W.

   Jak długi jest czas pracy DJI RS 3 Mini?

   Czas pracy wynosi do 10 godzin*, zapewniając wystarczającą moc, aby w pełni zaspokoić potrzeby fotografowania w trakcie całodziennego tworzenia.
   * Zmierzono przy sprzęcie w stanie poziomym i nieruchomym, a także wyważonym gimbalu. Gdy gimbal jest w ruchu, czas pracy ulegnie skróceniu.

   Czy DJI RS 3 Mini może być używany podczas ładowania?

   Tak

   Jakie akcesoria mogą być stosowane zamiennie pomiędzy DJI RS 3 Mini, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2 i DJI RSC 2?

   Proszę zapoznać się z listą uniwersalnych akcesoriów DJI RS Series.

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje silniki focusowe z serii Ronin?

   Nie

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje LiDAR Range Finder?

   Nie

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje nadajnik obrazu Ronin?

   Nie

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje ActiveTrack?

   Nie

   Czy DJI RS 3 Mini obsługuje DJI RS 3D Focus System?

   Nie

   Jakie środki ostrożności powinienem podjąć podczas montażu płytki szybkiego montażu DJI RS 3 Mini?

   1. Zaleca się, aby nie używać klatki podczas montażu płytki.
   2. Płytka szybkozłącza jest zaprojektowana z zakrzywioną prowadnicą umieszczenia. Końcówka z zakrzywioną prowadnicą powinna być skierowana w stronę obiektywu. Upewnij się, że zakrzywiona prowadnica jest mocno dociśnięta do korpusu kamery przed dokręceniem śruby mocującej D-ring. W przypadku problemów z dokręceniem śruby mocującej D-ring w otworze mocującym kamery, obróć płytkę szybkozłącza o 180°, tak aby zakrzywiona prowadnica umieszczania była skierowana w stronę ekranu kamery. Następnie odwróć ekran kamery i dokręć śrubę mocującą D-ring.

   Czy mogę użyć płytki szybkiego montażu DJI RS 3 Mini na innych stabilizatorach?

   Nie, płytka szybkiego montażu jest kompatybilna tylko z DJI RS 3 Mini i nie powinna być stosowana w innych modelach.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj