Poznaj najnowszą premierę DJI — DJI Pocket 3

Chcesz uwiecznić każdą wyjątkową chwilę? Poznaj najnowszą premierę DJI — kieszonkową kamerę DJI Pocket 3! Zachwyci Cię ona wysokiej jakości ujęciami, niezrównaną płynnością filmów, a także wyjątkowo długim czasem pracy. Zobacz, czym jeszcze Cię zaskoczy!

Zachwyć się każdym ujęciem z DJI Pocket 3

Z DJI Pocket 3 z łatwością uwiecznisz każdą zachwycającą chwilę. Został on wyposażony w 1-calową matrycę CMOS, która umożliwia nagrywanie nasyconego szczegółami filmu 4K/120FPS. Co więcej, kamera pozwala na uzyskanie efektu slow-motion, który zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szykuje się nocna impreza? Dla DJI Pocket 3 nie będzie to stanowić problemu! Nawet po zmroku uchwycisz nią zapierające dech w piersiach ujęcia. Co więcej, oferuje ona efekty Glamour Effects 2.0, które zapewniają spersonalizowane opcje upiększania. Sprawia to, że na każdym filmie będziesz się świetnie prezentować i skradniesz światło reflektorów.

Warto wspomnieć także tutaj o trybach kolorów. 10-bit D-Log M oraz 10-bit HLG, obsługiwane przez DJI Pocket 3, gwarantują żywą i piękną kolorystykę w niemal każdych warunkach. Dzięki temu z łatwością uchwycisz spektakularny zachód słońca i zagwarantujesz swoim odbiorcom niesamowite wrażenia wizualne.

Płynne filmy z DJI Pocket 3

Prowadzisz aktywny tryb życia i potrzebujesz sprzętu, który za Tobą nadąży? DJI Pocket 3 będzie idealnym wyborem! Z tą kieszonkową kamerą możesz nagrywać dynamiczne ujęcia i nie obawiać się o niepożądane wstrząsy. Jest to możliwe dzięki 3-osiowej stabilizacji mechanicznej, która pozwala na tworzenie płynnych filmów w niemal każdej sytuacji. Do Twojej dyspozycji pozostają także różne poziomy stabilizacji — od bardzo czułego trybu domyślnego, po wyższe ustawienia, eliminujące nawet najbardziej intensywne drgania. Wszystko to sprawia, że możesz uwiecznić bieg, szalone zabawy swojego dziecka czy też popisy piłkarskie.

To jednak nie wszystko! Dźwięk rejestrowany przez DJI Pocket 3 dorównuje jakości tworzonych materiałów. Sprzęt ten wyposażony jest w układ 3 mikrofonów, które pozwalają na nagrywanie wielokierunkowego dźwięku stereo. Co więcej, może on skutecznie redukować szum wiatru. Do tego kamera ta precyzyjnie identyfikuje źródło dźwięku. Co to oznacza? Za jej pomocą przygotujesz zachwycający materiał nawet w hałaśliwym otoczeniu takim jak na przykład koncert. Dodatkowo protokół USB Audio umożliwia szybkie podłączenie zewnętrznych mikrofonów oraz słuchawek. Z DJI Pocket 3 możesz poruszyć swoją wyobraźnię, ponieważ już nic nie będzie Cię ograniczać!

Zaawansowane funkcje — odkryj pełne możliwości DJI Pocket 3

DJI Pocket 3 zachwyca nie tylko doskonałymi ujęciami. Kieszonkowa kamera została wyposażona w szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają tworzenie niepowtarzalnych materiałów.

 • Szybka regulacja ostrości w pełnym zakresie pikseli — sprawdzi się nawet podczas nagrywania poruszających się obiektów.
 • ActiveTrack 6.0 — ułatwia utrzymanie wskazanych obiektów w centrum kadru. Oferuje on takie tryby jak  Face Auto-Detect, Dynamic Framing oraz Basic.
 • Tryb Product Showcase — jest to nowy tryb, który nadaje priorytet pierwszemu planowi i pozwala na płynne ustawianie ostrości na wybranym celu.
 • SpinShot — dzięki niemu możesz uzyskać płynne ruchy kamery w zakresie 180°.Panorama — uwiecznisz za jej pomocą rozległe krajobrazy na bogatym w szczegóły zdjęciu. 
 • 4-krotny zoom cyfrowy — z nim możesz nagrywać nawet bardzo oddalone od Ciebie obiekty. 
 • Motionlapse — z nim nagrasz wschody słońca lub ruch miejski; wspaniałe i surrealistyczne chwile.
 • Timecode — za pomocą tej funkcji możesz synchronizować nagrania wykonane za pomocą różnych urządzeń.

Dodatkowo, aby ułatwić Ci tworzenie interesujących filmów, do Twojej dyspozycji pozostaje aplikacja LightCut. Dzięki niej możesz edytować wideo jednym kliknięciem. Będzie ona automatycznie wybierać najciekawsze ujęcia, dzięki wykorzystaniu AI. Co więcej, znajdziesz w niej mnóstwo szablonów dopasowanych między innymi do vlogów oraz filmów o tematyce, jedzenia, zwierząt, przyjęć czy podróży. Aplikacja ta obsługuje połączenia bezprzewodowe, a ponadto nie wymaga pobierania plików na telefon, dzięki czemu możesz zaoszczędzić miejsce w jego pamięci. Dziel się zapierającymi dech w piersi materiałami ze swoimi przyjaciółmi!

Dodatkowe możliwości

Tworzenie zachwycających filmów z DJI Pocket 3 brzmi ciekawe? Rozszerz swoje możliwości i wybierz zestaw Creator Combo! Znajdziesz w nim nie tylko kieszonkową kamerę DJI, ale także dodatkowe akcesoria, które sprawią, że Twoje materiały będą jeszcze lepsze.

 • Transmiter DJI Mic 2 — zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku, a co więcej oferuje aż 8 GB pamięci wewnętrznej;
 • Statyw Mini Tripod — pomoże w przygotowaniu stabilnego materiału; 
 • Wielofunkcyjny uchwyt z akumulatorem — umożliwia wydłużenie pracy DJI Pocket 3;
 • Dedykowana torba — będzie praktyczna podczas przechowywania i transportu kamery.

Co więcej, w osobnej sprzedaży znajdziesz także Filtr Black Mist, gwarantujący fantastyczne efekty wizualne oraz nakładkę szerokokątną na obiektyw, pozwalający zwiększyć pole widzenia do 108°. Możesz także zaopatrzyć się w magnetyczne filtry ND. Pobudź swoją wyobraźnię z DJI Pocket 3!

Polecane

pixel